Сьогодні свято для всіх християн, адже Введення до храму Пресвятої Богородиці — це той день, коли ми згадуємо про захисницю нашу та покровительку діву Марію, чиї батьки віддали її у служіння Богу. Саме з вступу до храму розпочався шлях, який призвів до народження Ісуса Христа і з того, що наші гріхи були викуплені.

Цього святого дня вітаю всіх із церковним святом Введенням у храм Пресвятої Богородиці! Бажаю всім парафіянам почути голос божий, зрозуміти себе та оточуючих, пробачити всіх ворогів та полюбити близьких. Будьте здорові, щасливі, спокійні і живіть у світі та добрі.

У день світлого свята — Введення в храм Пресвятої Богородиці нехай Бог пошле терпіння і здоров’я, сильну віру і велику надію, чесність і вірність, розсудливість і доброту сердець.

Нехай у це світле свято душа наповниться світлом та терпінням. Нехай Бог пошле милосердя і добрі звістки. Бажаю сім’ї процвітання, віри та любові. Нехай молитви будуть завжди почуті. Зі святом!

Зі світлим святом Введенням у храм Пресвятої Богородиці! Нехай тепле світло та яскраві надії роблять життя прекрасним. Мир і любов наповнює серця близьких, всі рішення будуть праведні, вірні, справедливі.

Вітаю зі світлим святом – Введенням у храм Пресвятої Богородиці! Бажаю цього дня вашим будинкам миру, затишку, достатку та тепла. Нехай Бог пошле всім благо і міцність духу. Усі життєві випробування нехай послужать уроком, а подальше життя буде світле, чисте і сповнене смирення і любові.

Нехай Пресвята Богородиця береже тебе та всю твою родину! Бажаю миру, достатку і лише благих звісток! Бажаю тобі оточувати себе лише добрими людьми і наповнювати життя любов’ю та щастям! Нехай заповітні мрії здійснюються, щоб радість осяяла яскравим світлом твою душу!

Цього чудового дня хочу побажати вам віру в себе та дітей. Нехай ваші думки будуть світлими та прекрасними. Ваші дні наповненим теплом та турботою.

Дивіться також