10 років100 років15 років16 років18 років20 років25 років30 років33 роки35 років40 років45 років50 років55 років60 років65 років70 років75 років80 років85 років90 років95 роківБабусіБратуДівчиніДідусевіДоньціДругуДружиніЖінціЗа професіямиКолезіМаміНачальнику, директоруПодрузіРізніСвекрусіСестріСинуТатовіТітціуніверсальніЧоловікуЩеЮвілей організації

Доню моя, вітаю тебе з днем ​​народження! Сьогодні тобі виповнюється 16 років: час пролетів непомітно швидко. Ти перетворилася з личинки на прекрасного метелика. Нехай твоє життя буде яскравим, позитивним, вразливим і насиченим. Нехай ніхто не кривдить тебе. Бажаю тобі знайти свій життєвий шлях правильно та правильно. Я тебе люблю! Будь щасливою, моя принцеса.

Люба матусю, вітаю тебе із сімдесятиріччям! Бажаю тобі душевного спокою та благополуччя, прекрасного настрою та довгого життя! Нехай твоя світла душа і добре серце довше залишаться з нами!

Дорогий брате! Тобі сьогодні 35 років, і цього святкового дня дозволь мені побажати тобі всього найдобрішого і найкращого! Нехай тебе по життю оточують тільки добрі люди, кожен твій день приносить тільки добрі новини, а робота завжди буде тільки в радість!

З ювілеєм! Вважайте, що це новий етап вашого життя, і все тільки починається. Перед Вами є безліч ще незвіданих місць. Подорожуйте, дізнавайтеся про світ, адже це так чудово. Бажаю вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, поменше клопоту та більше відпочинку.

Вітаю з днем ​​народження, із 16-річчям! Бажаю, щоб ця дата стала стартом для нових здобутків та перемог. Нехай життя буде сповнене чудових подій, усмішок, найнесподіваніших зустрічей та кохання!

Вітаю з 70-річчям Вас, люба жінка. І нехай вік вже не король юності та захоплень молодості, я все ж таки бажаю, щоб душа пустотливої ​​дівчинки була на сьомому небі від щастя, щоб у Вашому житті не було жодної печалі та біди.

Ти впевнено розпочинаєш свій життєвий шлях. Іди по життю сміливо, стійко та з надією, що все обов’язково вийде! Прекрасний вік, 20 років, коли тобі відкриті будь-які шляхи, будь-які дороги! Нехай усе йде в тебе за планом, нехай усі довгоочікувані мрії у тебе обов’язково виконуються.

Нехай день твого ювілею подарує дивовижну атмосферу грандіозного свята. Бажаю в колі близьких тобі людей поринути з головою у вир радості, сміху та веселощів.