ДівчиніДоньціДругуКороткіОнукуОнучціПлемінникуПлемінниціПодрузіСестріСинуХлопцю

Доню, з днем ​​народження, ось тобі і 15 років, ти вже стала зовсім велика. Бажаю тобі тільки сонячних та успішних років життя, прагну до своїх бажань і вони обов’язково здійсняться. Щастя тобі та здоров’я.

Вітаю із 15-річчям! Дитинство позаду, попереду доросле життя, а поки що можна безтурботно відриватися, дивувати, веселитися. Бажаю тобі яскравих подій, цікавих зустрічей, креативних ідей та успішної їх реалізації. Серйозні плани теж час будувати — мрій і прямуй угору, нехай удача завжди буде поруч, я бажаю тобі щастя!

Внучко, сьогодні ювілей твій, тобі вже 15 років! Нехай цей день розпочнеться з твоєї милої посмішки, такої променистої та гарної. Я бажаю, щоб позитивні і, звичайно ж, найдобріші та найсвітліші моменти у твоїм житті не закінчувалися.

З молодим 15-річним ювілеєм тебе! Бажаю щасливої ​​молодості, не паритися ні про що, не морочитися, а проводити вільно, насичено, з радістю та гарним настроєм той час, який дано тобі для цього відрізку життя! Нехай на серці буде завжди радість та щастя, даруй його іншим і насолоджуйся цим подарунком долі, вітаю! !

З ювілеєм, чудовий, веселий хлопець! У твої 15 років бажаю бути і жвавим, і життєрадісним, і сміливим, і гарним, і розумним, і добрим, і компанейським. Нехай все в твоєму житті йде чергою успіхів і перемог, нехай виконуються заповітні мрії і міцніє твій внутрішній стрижень. Бажаю хороших друзів, хороших ідей, хороших днів та гарного настрою.

Дорога доню, вітаю з ювілеєм, з 15-річчям! Ти в мене вже така доросла та гарна. І я з радістю зараз спостерігаю, якою прекрасною, розумною і доброю людиною ти виросла з мого маленького милого малюка. Дуже хочу побажати тобі щастя та удачі на життєвому шляху. Нехай буде легка і світла твоя дорога. І знай, що б не було, я завжди буду поряд з тобою, завжди допоможу та підтримаю. Люблю тебе. З Днем народження!

Із днем ​​народження, з 15-річчям! Нехай доля не втомлюється балувати, удача за руку веде, кохання завжди в серці живе, а душа випромінює яскраве світло! Цілеспрямованості, сміливості та впевненості в собі!

Вітаю із п’ятнадцятиріччям! Бажаю отримувати від життя багато чудових сюрпризів, нехай доля тебе оберігає та допомагає долати усі перешкоди!