ВибаченняДоброго ранкуКомпліментиКороткіКоханійКоханомуНа добранічОдужуйОсвідченняРічницяРозлукаРозлученняСумую

Чоловік мій коханий, я бажаю тобі найніжнішої та затишнішої ночі! Нехай сон твій буде тобі приємний і спокійний, а я прийду в цьому сні до тебе і ласкаво доторкнуся до твоїх голених щок губами! Солодких снів дорогий!

Як добре зустрічати світанок удвох. Це радість, це чудовий настрій, це усмішка на обличчі. Доброго ранку! Привіт новий день!

Вітаю нас зі святом, сьогодні місяць тому що ми зустрілися! Нехай ніщо і ніколи не розлучить нас. Нехай наші почуття будуть тільки сильнішими, стосунки міцніші, щоб ми могли довіряти одне одному без огляду! Нехай наша любов переросте у більш ніжне та щире почуття!

Нарешті закінчилися лікарняні будні! Бажаю ніколи не потрапляти більше до лікарні. Краще бачити це місце у серіалах. Та й нехай здоров’я надалі й не думає підводити.

Подруга, сумую за тобою. Пам’ятаю, як ти підбадьорювала мене, підтримувала у скрутну хвилину, ділила зі мною радість і щиро горювала. Чекаю, коли ти знову будеш поряд.

Нехай насняться приємні сни цієї чудової ночі. твій сон буде міцним та спокійним. Ранок буде чарівним розпочнеться з приємних сюрпризів.

Я бажаю, друже, прокинутися тобі в найкращому настрої, встати саме з тієї ноги, яка надає тобі настрій, силу і прагнення. Сонячні промінчики у вікно, посмішку на уста, блиску очей і просто удачі у всьому!

Прости мене! Я так не хочу образи нести із собою по життю, псувати наші стосунки. Найбільше на світі не хочу ображати тебе, адже ти не заслуговуєш на це. Обіцяю, що ніколи в житті не повторю помилки цієї.