Гарного вечораДоньціДругуДружиніЖінціКороткіКоханійКоханомуМаміПодрузіСестріСолдатуЧоловіку

Чоловік мій коханий, я бажаю тобі найніжнішої та затишнішої ночі! Нехай сон твій буде тобі приємний і спокійний, а я прийду в цьому сні до тебе і ласкаво доторкнуся до твоїх голених щок губами! Солодких снів дорогий!

Нехай насняться приємні сни цієї чудової ночі. твій сон буде міцним та спокійним. Ранок буде чарівним розпочнеться з приємних сюрпризів.

Подруженька, добраніч і різнокольорових, чарівних снів. Відпочинь, наберися сил і енергії, щоб увірватися в новий день оновленої та позитивної, наповненої передчуттям радісних подій та щасливих зустрічей!

Нехай у темну ніч місяць стане твоїм софітом, місяць проведе тебе у світ прекрасних сновидінь, а ангел сну покаже приємний та безтурботний сон. Добраніч!

Доброї ночі, мамочка. Бажаю міцного сну та найприємніших сновидінь, щоб уранці бути чудово відпочилою та усміхненою. Адже тобі так іде посмішка!

Подружко, добраніч! Нехай тобі присняться найказковіші та найчарівніші сни, а ліжечко буде комфортним та м’яким. Бадьорості та енергійності тобі завтра.

На добраніч, матусю, рідна! Нехай ніч позбавить усіх клопотів і суєти, розслабить, заспокоїть! Все що турбує, залишиться в минулому, погані думки покинуть твої думки і розвіються як попіл! Спи дуже мила моя!

Сестричка, під покровом темного зоряного неба, насолоджуйся нічною тишею. Нехай безтурботна нічна пора огорне твою спальню атмосферою спокою, миру, гармонії та ніжності. Солодких тобі снів бажаю!