1 рік10 років11 років12 років13 років14 років15 років16 років17 років18 років19 років2 роки20 років21 рік22 роки23 роки24 роки25 років26 років27 років28 років29 років3 роки30 років31 рік32 роки33 роки34 роки35 років36 років37 років38 років39 років4 роки40 років41 рік42 роки43 роки44 роки45 років46 років47 років48 років49 років5 років50 років55 років6 років60 років65 років7 років70 років8 років9 роківБатькамВід батьківДружиніДрузямЗ місяцемЗелене весілляКороткіуніверсальніЧоловіку

Дорогі друзі, вітаємо вас із 30-річчям подружжя, з перлинним вашим весіллям. Бажаємо не дати потьмяніти і поблякнути перли вашого щастя, бажаємо, як і раніше, залишатися бравими хлопцями, в яких повно енергії і сил. Усіх благ вам, друзі. Бережіть все, що встигли створити і обов’язково зумійте досягти всього, чого ще прагнете.

Вітаю з першою датою, з річницею із ситцю вашого кохання. Нехай ваша сім’я ще така молода, нехай у шлюбі ви лише один рік, ви зуміли пройти цей етап життя красиво і щасливо, не залишаючи один одного в біді і надаючи взаємну підтримку. Бажаю вам, дорогі, без зневіри та смутку продовжувати свій сімейний шлях, складати барвисту мозаїку своїх стосунків та малювати чудову картину сімейного життя на свій лад. Миру вам і кохання.

Вітаю з шостою вашою річницею — з чавунним весіллям, перевіреним міцним коханням та щирим щастям. Бажаю вам жити разом довго і благополучно, дбайливо зберігати свої почуття та повагу один до одного, успішно домагатися всіх цілей та реалізовувати спільні плани. Миру, достатку та розуміння вашій родині.

Від щирого серця вітаю вас з першим пройденим етапом, з першим роком вашого сімейного союзу, з ситцевим весіллям. Бажаю без тривог та сварок продовжувати спільний шлях, бажаю завжди відчувати турботу з боку один одного, бажаю на перше місце завжди ставити сім’ю, бажаю постійно підтримувати статус щастя та благополуччя у вашому домі.

Друзі, з чавунним весіллям! Ці 6 років показали, як ви любите один одного, наскільки сильні ваші почуття та прихильність. Нехай тільки щирість буде у ваших стосунках, щоб обійми від щирого серця були, а визнання жили в душі та в думках.

Вітаю з бериловим весіллям, з успішно та благополучно прожитими разом 23-ма роками життя! Бажаю твердого та стійкого становища в житті, вірності та великому коханні, досягнення спільних цілей, сімейної радості та щастя, міцного здоров’я та взаємної підтримки.

Ви разом уже три роки. У народі цю дату назвали «шкіряним весіллям», і тому, що шкіра зношується за цей час, і тому, що подружжя немовби шкірі приростало одне в одного. Вітаємо та бажаємо, щоб ви залишалися разом ще довгі десятиліття!

Сонечки, дивлюся на вас і милуюсь вами, ось з кого варто брати приклад, ви справді одне ціле, з річницею!