Вітаю прекрасну пару, щасливих коханих із 28-річчям спільного життя, з нікелевим весіллям вас! Нехай ваш спільний успіх має нікелеву стійкість, а ваше щастя буде міцним, як нікель. Блага вашій родині та розуміння, любові, радості та удачі, добрих емоцій, сильного здоров’я та великих перемог.

Від щирого серця вітаю вас з нікелевим весіллям! Вашій сім’ї вже 28, і мені хотілося б побажати вам кожну радість ділити на двох і завжди залишатися один для одного восьмим дивом світу. Нехай ваше світле щастя з кожним роком сяє все яскравіше, наче наполірований нікель!

Вітаємо з нікелевим весіллям! Нехай ваше сімейне життя буде міцним. Довголіття, радості, достатку, багато кохання та здоров’я!

Вітаю з нікелевим весіллям. Ви щасливі у шлюбі 28 років. Бажаю вам і надалі жити без горя та смутку, бажаю здоров’я всій родині та щастя, бажаю чудової погоди за вікном та доброго добробуту у домі.

Вітаю з нікелевим весіллям. У паспорті вашої сім’ї позначка 28, тому бажаю вам великого щастя та світлого кохання на двох та знака нескінченності у вісімці для благодаті та достатку у вашому домі.

З нікелевим весіллям! Неможливо повірити, але вже минуло 28 років сімейного життя, вітаю. Нехай ця дата викликає захоплення та розпалює нові почуття, ще міцніші та тепліші.

28 років тому ви стали трішки щасливішими. Нехай у цю річницю ви згадували найприємніші моменти разом, так само ніжно обіймалися і трепетно ​​ставилися до вашого вогнища любові і щастя.

Вітаємо з Нікелевим Весіллям! Ви вже так давно разом, що складно уявити вас порізно, звичайно, адже двадцять вісім років — це не якась дрібниця. Нехай почуття не згасають, нехай негаразди обходять стороною, а навколишній світ дарує щастя і радість.