Від батьківДружиніДрузямКороткіПрикольніЧоловіку

Вітаю тебе коханого з роковинами нашого весілля, дуже хочу продовжувати наше життя в таких же романтичних відносинах, люблю тебе і зберігатиму наше вогнище!

Привітати хочу вас із річницею, ви відзначаєте сьогодні паперове весілля. Нехай ваше сімейне життя блищить алмазним покриттям, нехай радість наповнює щодня. Бажаю вам, щоб ніжність і любов переповнювали вас, нехай добро та статки будуть вашими вірними супутниками.

З річницею! Я завжди тішуся, що в моєму житті є така чудова друга половинка, яка мене розуміє і цінує, дякую за твою турботу, нехай наші стосунки міцнішають, а почуття ніколи не згасають!

Вітаю вас із 2 роковинами — паперовим весіллям! Бажаю, щоб ваш корабель кохання йшов курсом тільки вперед, не знаючи ні перешкод ні аварії! Цінуйте один одного, підтримуйте, бережіть! Нехай у вашому домі завжди панує затишок, тепло та благодать!

Вітаю з чудовою датою, з дворічною річницею весілля. Ви на самому початку свого шляху, нехай життя буде безхмарним.

Нехай ваші серця б’ються в унісон, даруючи вашій молодій родині атмосферу щастя, гармонії та порозуміння.

Нехай ваше сімейне гніздечко буде пронизане щасливою атмосферою гармонії, взаєморозуміння та душевного спокою.

З паперовим весіллям Вас! Бажаємо, щоб жили дружно, щоб чоловік був мудрим і слухняним, щоб дружині ніколи не довелося займатися його вихованням. А щоб розумниця дружина була вмілою господаркою та ідеальною дружиною.