До святаДрузямЗа коханняКороткіКрасивіНа весілляНа день народженняНа ювілейПрикольніРідним та близьким

Синку, нехай твоє життя буде схоже на сходи, що ведуть тільки вгору. А на кожному з її щаблів на тебе чекають: щастя, радість, любов, успіх, успіх і благополуччя. А щоб ти ніколи на цих сходах не оступився, нехай тебе завжди оточують близькі та надійні люди. З Днем народження!

Зі святом сьогодні вітаю. Бажаю, щоб життя безтурботне було, не доводилося працювати як бджола. Щоб завжди «хрумтіли» гроші в пухкому гаманці, а голова навпаки ніколи не «пухне» від турбот. Дружно вип’ємо за це.

Люба кумо, залишайся завжди такою ж веселою, життєрадісною та позитивною! Нехай і в особистому житті, і в роботі все буде ідеально. Щастя тобі та всіх можливих благ.

Різдво Христове – світле свято, воно несе радість і світло в кожен дім. Піднімемо келих у це свято за те, щоб усі були здорові і у всіх у душі був мир, спокій, радість та смирення!

Мій найпрекрасніший чоловік, за рік сонце зробило коло, тебе покращувало світило на заздрість усіх наших подруг. Моя ти опора та радість, мій сонячний зайчик у пітьмі. З тобою не страшна навіть старість. З тобою я щаслива подвійно. За тебе, мій улюблений чоловік. За твої вік!

Хочу підняти келих за щастя молодої родини! Кажуть, що справжнє кохання нескінченне. Нехай буде так і у вас. Любіть та цінуйте один одного. За молодих! Гірко!

Минув ще один рік. Він був сповнений різних вражень, удач і все ж таки прикрощів. Давайте зробимо висновки з нього і неприпустимо помилок у Новому році. Дорогі колеги, давайте вип’ємо за наше кар’єрне зростання, благословення в сім’ї та здоров’я наших близьких!

День народження – це найважливіше свято у житті людини. Так давайте проведемо його незабутньо та барвисто! Вип’ємо ж за здоров’я, фінансове благополуччя та мільйон найдобріших подій!