Який теплий вітерець дме влітку, який прекрасний захід сонця і світанок. Чудова природа будь-якої пори року. Красиві та різні тварини та живність навколишня нас! Піднімемо келих за цю красу, і нехай вона нас ніколи не покидає!

Гарний тост ми красі, як такий подаруємо. Естетиці та приземленості істот. Бажаю знаходити сію у всьому світі: у тваринах, дивних людях, дітях, роботі, що вважають складною, багатстві, але не в грошовому, а почутті. У рідних очах, руках та серці. У всьому, що встає на шляху.

Якби кожне матюки було замінено поцілунком, світ би розквітнув від щасливих осіб. Тож давайте вип’ємо за цю чудову альтернативу і за те, щоб правильно робити вибір на користь добра. За поцілунки!

Щоб гроші текли струмком, мрії неодмінно збувалися, а кохання переповнювало нашу душу! Вип’ємо за все добре.

Від щирого серця хочу побажати прекрасного настрою, море радості та усмішок. Нехай щодня дарує незабутні, яскраві емоції та лише добрі спогади!

Я дивився, як танцює полум’я у вогні, дивився, як бушують хвилі в океані, як пориви вітру коливають крони дерев, але я ніколи не бачив такої краси, як на батьківщині, вип’ємо за те, щоб наша земля залишалася такою ж чистою і завжди ясно.

Багато людей через сірі будні, які їх оточують, почали забувати про те, яке чудове небо у них над головою. Який гарний місяць, витоптувати вночі місячну доріжку в невеличкій посадці біля будинку, і які гарні прості польові квіти, розкидані навколо. Вип’ємо за те, щоб у щоденній суєті ми забули жити і радіти життю!

Ну що ж, давайте вип’ємо за наші коштовності: за наші сім’ї, що як діамант, сяють найяскравіше за всіх і цінні в першу чергу, за здоров’я, міцне, як титан, за щастя, що безцінно як золото, і за удачу, яка скрізь є як бірюза. Цінуйте ж ці багатства!

Дивіться також