На жаль, у житті кожної людини зустрічаються нечесні люди. Як би нам не хотілося цього уникнути, вони все одно десь чекають на нас. Давайте цінувати в людях щирість! Адже коли людина каже те, що вона думає, значить, їй можна довіряти. За найкращі людські якості, тобто за щирість!

Найкорисніша вправа для рук – підняття окулярів. Цілком прибирає головний і зубний біль, значно полегшує взаєморозуміння з оточуючими, робить розв’язними всі проблеми, а всіх жінок перетворює на дивовижні красуні.
Ось і корисні фізичні вправи!

Якщо зерно потрапить у родючий ґрунт, воно виросте без будь-яких додаткових зовнішніх зусиль. Так давайте вип’ємо за те, щоб наші бажання завжди випадали у сприятливі обставини.

Люди дуже різні. Різні інтереси, уподобання, а особливо зовнішність кожного – унікальна. То що робить обличчя людини привабливішим? Ось зараз хтось задумався про форму очей або брів, а може і про зачіску. Але ні, будь-кого фарбує посмішка. Усміхнена людина відразу ж сприяє іншим людям. Тож вип’ємо ж за те, щоб людські обличчя сяяли щирою усмішкою!

За те, щоб літо було цілий рік, щоб на столі завжди щось лежало, щоб було з ким випити дощовим вечором!

А давайте піднімемо наші келихи без якогось тосту та приводу. Давайте просто вип’ємо, вип’ємо просто тому, що хочемо, просто тому, що ми можемо і тому, що вже налито. Ну що ж, здригнулися!

Вітаю тебе, щиро вітаю! Нехай друзі тобі будуть найголовнішою опорою! Нічого не бійся за їхньою спиною! За дружбу!

Давайте наллємо келихи до верху і піднімемо тост за нас і за нашу зустріч. Адже скільки вже можна говорити, давайте вже веселиться.

Дивіться також