БабусіВідповідьДружиніЖінціМаміМужчиніТатовіЧоловікові

Тобі сьогодні 30 років, і я пропоную підняти келих за кожний твій десяток, адже кожен із них був певним етапом твого життя. Перший – дитинство, другий – юність, третій – юність, а попереду новий, четвертий десяток, під назвою «найрозквіт». І я бажаю вам успіху, великого щастя і всього найкращого на цьому етапі. Нехай життя «б’є ключем»!

Ювілей, як межа. Час підбиття підсумків, перегортання сторінок, планування нових починань. Деякі побоюються круглих дат. Намагаються грати в кішки-мишки з віком, замовчуючи його або списуючи у себе пару-трійку років для оточуючих. Тож вип’ємо ж за те, що в нашому випадку все гармонійно та успішно. За ювіляра (ювілярку)!

Мій найдорожчий, найкращий чоловік! Бажаю тобі міцного здоров’я, завжди позитивного настрою та гарного настрою. Будь завжди таким же добрим, чуйним та життєрадісним. За тебе, коханий!

З ювілейчиком тебе, це твоє перше усвідомлене свято, ювілей. Бажаю тобі з кожним роком ставати розумнішими, розумнішими, красивішими і веселішими. Нехай у вас буде багато, багато радості в балеті.

Багато хто живе життя не живучи, а лише збираючись жити. Я хочу випити за ювілей цієї прекрасної жінки, за те, щоб вона жила повним життям і не турбувалася про те, що буде і не згадувала про те, що поганого було раніше!

Дорогий мій благовірний! Сьогодні на честь твого ювілею, я хочу зізнатися тобі в тому, що давно від тебе приховувала, можливо, це найстрашніша моя таємниця. І ось сьогодні настав той час, коли я не в силах її більше приховувати… Весь цей час… я тебе дуже любила! Ти моє єдине справжнє кохання. За тебе, мій рідний!

Ювілей це щось серйозніше, ніж просто день народження. Це серйозна дата у житті людини. З кожною такою датою ми стаємо все мудрішими і мудрішими. Піднімемо фужери за те, щоб наша мудрість набула ще 25 ювілеїв.

Піднімаю тост за нашого шановного ювіляра! Нехай міцне здоров’я не залишає Вас. Нехай життєва енергія, бадьорість та позитив завжди крокують поряд. Нехай близькі люди дарують свою любов та турботу. З ювілеєм!