Дорога моя бабуся, у твій ювілей, бажаю тобі на довгі роки залишатися такою ж енергійною та життєрадісною. Нехай щастя та здоров’я не покидають тебе ні на хвилину. Живи, рідна, до ста років!

Бабуся, з ювілеєм тебе. Ти найкраща бабуся на світі, ми тебе дуже любимо, ти завжди з розумінням нас слухаєш, даєш цінні поради, завжди підтримуєш, у будь-якому випадку ти на нашому боці, це дуже цінно та важливо. Спасибі тобі.

Бабуся кохана! Я вітаю тебе із ювілеєм. Бажаю тобі всього того, що ти хочеш сама. Багато радості, щастя, гарного настрою та бадьорості. Я дуже тебе люблю! За тебе, моя люба!

Бабуся, я вітаю тебе з урочистою датою! Бажаю тобі довгих років життя, приємного відпочинку та грайливого настрою! Будь щаслива! Вип’ємо ж за ювілей.

Бабуся, з ювілеєм. Бережи себе, будь здорова, всіх благ тобі, живи довго-довго. Ти завжди в нас віриш і підтримуєш нас, ти навчила багато чого і досі навчаєш, але мовчазною радістю за нас, ти для нас великий приклад.

Бабусю, я вітаю тебе з ювілеєм! Будь світлою і променистою, як сонечко, і даруй усім своє тепло. Здоров’я тобі та щастя більше! Вітаю!

З ювілеєм тебе, бабусю. Ти наш захисник від батьків, ти завжди на нашому боці, ти завжди поясниш, що добре чи погано, не скажеш просто «не можна», а докладно розкладеш усе по поличках.

Бабуся з днем ​​народження, з ювілеєм. Здоров’я тобі, коли ти здорова та щаслива, щасливі ми.