Дорогий мій благовірний! Сьогодні на честь твого ювілею, я хочу зізнатися тобі в тому, що давно від тебе приховувала, можливо, це найстрашніша моя таємниця. І ось сьогодні настав той час, коли я не в силах її більше приховувати… Весь цей час… я тебе дуже любила! Ти моє єдине справжнє кохання. За тебе, мій рідний!

Улюблений мій, найбажаніший чоловік у моєму житті. Сьогодні, в день твого ювілею, я бажаю тобі завжди залишатися таким же міцним, мужнім і незламним незважаючи на всі бурі, що може послати тобі життя! За тебе моє кохання!

Дорогий, твій чудовий ювілей — належний привід нагадати тобі про моє неослабне кохання. Бажаю тобі залишатися чудовим чоловіком та привабливим чоловіком, вимогливим батьком та чуйним сином, надійним колегою та вірним другом.
За твій ювілей, коханий!

Коханий, дякую тобі за щасливі роки, прожиті разом! Ти чудовий чоловік. За тобою, як за «кам’яною стіною». Будь завжди таким же рішучим та цілеспрямованим у роботі. І добрим і тим, хто любить — у сімейному колі. За тебе!

Вітаю, коханий, із ювілеєм. Я дуже люблю тебе, і ціную. Бажаю тобі здоров’я, успіхів на роботі, і завжди вибухового настрою та драйву. За тебе.

Улюблений мій чоловік, чоловік, у тебе ювілей. Вітаю із цим незвичайним днем ​​народження. Нехай ми вже не такі молоді та спритні, але я, як і раніше, бачу в тобі силу, красу та стійкість. Бажаю, щоб твої очі завжди сяяли вогнем життя! За тебе!

Сьогодні у мого дорого, палко коханого чоловіка ювілей. У цей знаменний для тебе день хочу проголосити слова кохання, поваги та подяки за ті роки, які ми прожили разом. За твоє терпіння і витримку до мене. І побажати тобі завжди залишатися таким життєрадісним, натхненним на нові починання, ніколи не знати прикрощів, поразок та невдач у справах. Тільки успіхів та перемог тобі!

Дорогий чоловік сьогодні в день твого ювілею, я хочу побажати тобі не тільки здоров’я та всіляких успіхів, але й що б у твоєму житті було достатньо друзів і близьких, з ким можна було б розділити радість успіхів, а також тих, хто допоможе у скрутну хвилину !

Дивіться також