Багато хто живе життя не живучи, а лише збираючись жити. Я хочу випити за ювілей цієї прекрасної жінки, за те, щоб вона жила повним життям і не турбувалася про те, що буде і не згадувала про те, що поганого було раніше!

Нехай про вік жінок заведено говорити пошепки. Ювілей неможливо відсвяткувати тихо. Тим більше, коли, здається, паспорт приписав ювілярці щонайменше зайвий десяток. Пропоную всім присутнім голосно крикнути разом зі мною: За твої _______ (вік)!

Сьогодні чудове свято. Ювілей — адже це не просто черговий день народження. У такий знаменний для іменинниці день хочеться побажати їй залишатися такою ж оптимістичною і чуйною. Бажаю до наступного ювілею помнож все те щастя, що є у вас хоча б на два. Піднімемо ж келихи і вип’ємо, за нашу гарну іменинницю.

Ювілейний вік жінку лише прикрашає. Тим більше, таку чудову, чарівну та чудову. Піднімаю келих за твоє цвітіння, прекрасна та дивовижна.

З ювілеєм. Бажаю не дивитися на цифри у паспорті, для жінок головний вік у голові, наскільки почуваєшся. Нехай у душі буде молодість завжди.

Ти — як чарівна весняна квітка. Він цвіте і тішить погляд, але як тільки його починаєш поливати, він стає ще красивішим. Так само і ти — завжди красива, але варто звернути на тебе увагу або зробити комплімент, то розквітаєш на очах. Бажаю тобі, люба іменинниця, ніколи не відчувати нестачі уваги. Будь завжди у центрі подій!

Сьогодні твій ювілей, для жінки вік не важливий, головне — наскільки ти почуваєшся. І нехай душевна молодість триває, як можна довше, а від цього і краса залежить зовнішня.

З ювілеєм вітаю і бажаю від душі бути завжди коханою, бути завжди щасливою, отримувати від життя все сповна. Величезного жіночого щастя, благополуччя та виконання всіх бажань!

Дивіться також