Піднімаю келих за дорогих гостей, присутніх за святковим столом. Дякую, що розділили зі мною цей день. Дякую за подарунки та прекрасні слова на мою адресу. За вас, мої любі!

Дякую за добрі слова, за подарунки, за те, що були поруч у мій ювілей. Будьте здорові і живіть довго і щасливо. Я бажаю вам усіх тих самих благословень, яких ви бажали мені. Дякую вам.

Всім дякую за приємні слова, за щирі побажання. Вони дуже дорогі для мене, цінні. І кожен із вас займає особливе місце у моєму серці. Люблю вас усіх.

Величезне дякую всім за теплі побажання! Я дуже радий, що сьогоднішній ювілей ви поділили разом зі мною. Сподіваюся, що ще не один рік ми збиратимемося такою дружною та душевною компанією.

Дякую всім за привітання. Ваші побажання дуже приємні, будьте щасливі і здорові. Я бажаю тобі родини та друзів, таких же прекрасних і чудових, як я.

Мої дорогі гості, дякую, що розділили зі мною сьогоднішнє свято. Цей ювілей для мене знакова дата. Завдяки вашій увазі та приємним побажанням, цей день запам’ятається назавжди!

Дякую кожному з вас, хто сьогодні тут на моєму ювілеї, поряд зі мною. Дякую за теплі побажання, за добрі привітання, і взагалі за те, що ви багато років зі мною разом. Ціную кожного.

Дякую кожному, хто прийшов, сьогодні я відчуваю велику радість та щастя завдяки всім вам.

Дивіться також