Тещі

Дорога свекруха. Сьогодні в тебе свято, і я хочу всім серцем привітати тебе із цим важливим днем. Я бажаю тобі щастя, здоров’я, успіхів у всьому. Цінуй кожну хвилинку свого життя і будь щаслива! За свекруху!

Мамочка! Вічно молода душею та тілом! У твоє чудове свято ювілей я бажаю тобі міцного сибірського здоров’я, теплого травневого настрою та багато-багато жіночого щастя. Вип’ємо за найкращу у світі людину!

Мамуля, від щирого серця вітаю тебе з ювілеєм! Хочу сказати велике спасибі за твоє кохання, ласку, турботу. Ти в мене найкраща! Будь щаслива, нехай твій дім обходять стороною всі прикрощі та смутку.

Свекровка, люба. Візьми від мене найщиріші та сердечні привітання. Бажаю тобі доброти, ніжності, любові та багато щастя! За тебе!

Дорога моя теща, у Ваш ювілей бажаю бути завжди такою ж енергійною та активною. Нехай щодня приносить Вам лише радість та позитивні емоції. Будьте щасливі та здорові!

Мамочка, люба, дозволь підняти мені келих за твоє здоров’я. Бажаю тобі сьогодні гарного настрою, казкових подій, море кохання та компліментів! Давайте вип’ємо за кохану маму!

Теща дорога, я піднімаю свій келих за те, щоб щастя огорнуло тебе з ніг до голови. Будь яскравою, як зірки на небі, найщасливішою та найбажанішою! Хорошого тобі настрою і всього найкращого! За ювілей!

Із ювілеєм вас. Ми з вами, як подруги, хоча, кажуть свекруха з невісткою рідко дружать, але у нас є спільне, ми любимо одну людину, вашого сина, мого чоловіка, і любов до нього, турбота, повага до нас зближує. І хай так завжди буде. Будьте здорові.