Пропоную випити за тих, хто завжди з нами поряд, за тих, хто бачив нас у різних ситуаціях і станах, але, незважаючи ні на що, все одно не відвернувся, за тих, з ким ми завжди щирі та сміємося від душі. Я піднімаю келих за друзів, що робить наше життя особливим. П’ю за те, щоб люди, яких ми звемо друзями, були найвірнішими і поступливими!

Друзі мої, я хочу підняти цей келих за вас, бо зустріти у своєму житті таких людей – це величезне щастя. З вами нас пов’язують різні моменти, події, спогади, і, хоч би що відбувалося, одне я знаю точно: ви завжди будете поряд, надаючи свою підтримку та підставляючи плече. Я хочу, щоб у кожного з вас все було добре, щоб ви не знали смутку, щоб ваші сім’ї жили в достатку. За вас, любі мої. Дякую, що ви поряд!

Наше життя складне без трьох найголовніших речей: без взаємного кохання другої половини, без підтримки близьких та рідних, і звичайно ж, без розуміння відданих та вірних друзів. Тож дозвольте мені випити за вас, дорогі друзі!

Зараз я хочу випити за тих людей, які приймають нас з усіма нашими дивностями, але при цьому залишаються поряд. За людей, з якими не страшно у вогонь та в оду, з якими почуваєшся у всіх ситуаціях однаково комфортно. Друзі, піднімаю келих за вас, за те, щоб у всіх у нас все було добре, і наша дружба була довжиною в життя!

Правду кажуть, що гроші в нашому житті приходять і йдуть, і точно, що не в них щастя! І правду кажуть, що найважливіше, що може бути в житті, так це люди, які приходять і залишаються з вами навіть у найважчі часи. Тож давайте вип’ємо за тих людей, яких сміливо можна назвати нашими друзями!

Щастя — це коли рідні здорові, будинки завжди чекають, коли є кохана людина, і коли є такі віддані друзі! Так дозвольте мені за вас випити і подякувати за все, що ви для мене робите і просто за те, що ви є!

Завжди потрібно пити за друзів, з друзями та у дружній компанії. Просто тому, що без Вас, друзі, не було б таких застіль!

Дорогі друзі! Я хочу підняти келих за те, що нас об’єднує. За те, що неможливо купити легко втратити і важко знайти! Давайте вип’ємо за нашу дружбу, яка дає нам можливість добре посміятися і не дає нам висипатися!

Дивіться також