БратуВід батьківДругуЗа батьківЗа нареченогоЗа нареченуКороткіНа вінчанняНа дівич-вечірНа річницю весілляПодрузіСватанняСестрі

Хочу підняти келих за щастя молодої родини! Кажуть, що справжнє кохання нескінченне. Нехай буде так і у вас. Любіть та цінуйте один одного. За молодих! Гірко!

Піднімаю тост за мого друга та його чарівну обраницю! Стати одне для одного справжньою опорою та підтримкою. Нехай ваше сімейне життя буде осяяне яскравими емоціями та щирими почуттями. Порада вам та любов!

Ви вже прожили разом досить багато років. І це чудово, тому що ви вивчили один одного напам’ять. Всім відомо, що 25 річниця весілля називається срібною. Срібло — це дорогоцінний метал, який за відсутності належного догляду може згаснути. Отже, згладьте кути, так би мовити, відполіруйте срібло до блиску. Миру і злагоди Вам!

День весілля – це важлива подія для кожної сім’ї. Нехай ваше спільне сімейне життя буде таким же щасливим, веселим і незабутнім, як цей день. Нехай у вашому домі завжди живуть любов, добробут та порозуміння. За молодих!

Хай сонце завжди яскраво світить на Вашому життєвому шляху! Нехай блакитне небо несе чари! Нехай кришталево чиста вода дарує добробут і спокій Вашій родині!

Давайте піднімемо келихи за нашу чарівну наречену! Бажаємо, щоб ти стала справжньою хранителькою домашнього вогнища. Щоб ваш дім і ваша родина були наповнені атмосферою любові, ніжності та щирості. Будьте щасливі!

З днем ​​весілля, любий друже. Бажаємо тобі і після весілля не змінюватися, залишатися такою ж щирою, чесною та справедливою людиною. Нехай дружина буде твоїм приємним доповненням, і щоб ми разом почали спілкуватися та дружити

Ось і починається новий етап у твоєму житті. Це серйозний та досить відповідальний крок. Звичайно, сімейне життя не солодке, як мармелад, тут є свої перепони та труднощі. Але якщо є кохання, то ви це все з легкістю подолаєте. Бажаю, щоб життя в шлюбі не зробила з тебе робота. Будь такою ж безтурботною, позитивною та головне щасливою!