Раніше ти жив за стіною сім’ї, а тепер ти її споруджуєш. Раніше ти жив за захистом і опорою, за твоїм батьком, а тепер ти мусиш будь-що захищати сім’ю до кінця. я хочу побажати тобі, щоб і твоя сім’я стала тобі підтримкою та турботою, твоїм щастям та змістом. Тож вип’ємо за цю людину, за це весілля і справу!

Вип’ємо за вже сімейну людину, за хорошого господаря, за добувача, за вірного нашого нареченого! Нехай ти будеш найкращим, що бачила твоя наречена на цій планеті! За тебе!

Наречений наш чудовий, чудовий, господарський, добрий, працьовитий. Бажаємо нареченій-дружині не розтратити всі його добрі якості, а примножити.

За молодого, за дужого, за сміливого! Як Ви думаєте, за кого ми питимемо? Звісно, ​​за нареченого. З сьогоднішнього дня ти, наречений, можеш забути про свободу. Однак тепер, ти завжди будеш ситий, одягнений і взутий.

Майбутнього захисника та опору молодої сім’ї ми вітаємо. За нареченого все без винятку келихи піднімаємо. Бажаємо знайти у сімейному житті і підтримку, і щасливий сміх, і домашній затишок. Нехай дружину безмірно любить і завжди буде щасливим.

Через місяць шлюбу дружина зустрічає чоловіка в мереживній білизні і з пляшкою вина. Після року – в піжамі і з дитячим горщиком. Через 10 років – в мантіі і з претензією. Тож нехай подружнє життя нашого нареченого щомісяця починається заново!

Вип’ємо за нареченого, за цього чудового чоловіка. Він брав на себе відповідальність за всю родину і за наречену. Він дав обіцянку дотримуватися, любити, берегти. Давайте піднімемо наші урочисті келихи щоб сили Бог дав нареченому вести сім’ю туди де щастя, радість і успіх. За нареченого!

Хочу сказати пару слів за нареченого. Адже він з такою красунею не просто. Значить завидний він чоловік і майстерний спокусник, якщо зміг її закохати. Ловелас він заводний, дивись, наречена, не прокрути!

Дивіться також