Брате, я дуже радий за тебе і за твою прекрасну дружину. Адже коли люди знаходять свою другу половинку це чудово! Нехай ваш дім наповнюється теплом і затишком, щастям і радістю. За молодих!

Брате мій любий, я вітаю тебе з весіллям! З новою сторінкою у твоєму житті. І звичайно ж, бажаю, запаморочливого кохання, щастя та фінансового достатку. За коханого брата!

Братку, піднімаю ошатний весільний келих, за те, що ти знайшов своє сімейне щастя. Хочу побажати тобі з дружиною завжди один-одного любити і в обіймах міцно тримати. Нехай твій щомісячний дохід дозволить утримувати дітей цілий взвод.

Вітаємо братика з весіллям, дружно келихи за нього піднімаємо, сімейного благополуччя та фінансового достатку побажаємо. Щоб із дружиною один одного ви цінували, не сварилися і не сумували, а з любов’ю свої копії вирощували.

Улюблений братику, ти одружився. Тепер у тебе своя сім’я, своє особисте життя. Бажаю не забувати про сім’ю, в якій ти виріс та виховувався. Нехай збудеться мрія і ти станеш найщасливішим поряд із коханою жінкою!

Дорогий братику, від щирого серця вітаю тебе з днем ​​весілля, днем, на який ти з нетерпінням так чекав. Нехай ваша дружина радує вас кожен день, і не смійте її ображати. Бажаю сімейного благополуччя і палкої любові на довгі роки шлюбу.

Бажаю тобі, любий брате, яскравих миттєвостей життя та щасливого довгострокового шлюбу. З днем ​​весілля вас!

Братику, вітаю тебе з важливою знаменною подією — з днем ​​народження твоєї родини. Я хочу, щоб шлюб був міцним, без сторонніх порад, сплеск емоцій та домашнього тепла. Бережіть один одного!