Ось і починається новий етап у твоєму житті. Це серйозний та досить відповідальний крок. Звичайно, сімейне життя не солодке, як мармелад, тут є свої перепони та труднощі. Але якщо є кохання, то ви це все з легкістю подолаєте. Бажаю, щоб життя в шлюбі не зробила з тебе робота. Будь такою ж безтурботною, позитивною та головне щасливою!

Жінки бувають двох видів – порядні та не дуже. У порядній усе по порядку: сьогодні один, завтра другий, післязавтра третій. Тому бажаю бути не дуже порядною дружиною!

Улюблена наша подружка! Настав день, коли ти зібрала нас, щоб поділитися своєю радістю. Сьогодні останній день твого холостого життя. У цей день немає правил. Веселіться і веселіться! А ми бажаємо тобі подальшого подружнього життя у добробуті та розумінні. Ніколи не забувай своїх подруг! Ось і веселий дівич-вечір!

Скоро ти вийдеш заміж і витимеш своє гніздечко разом зі своїм чоловіком. Бачитися ми будемо рідше, та й наші зустрічі будуть уже не такими затяжними та веселими. Але незважаючи на ці мінуси, вони ніяк не зрівнятися з тим, що ти знайдеш — сім’ю. Але про весілля ми поговоримо потім, а тепер давай веселитися.

На цьому дівич-вечорі присутня найчарівніша дівчина, поки що наречена, моя дорога подруга (ім’я). Я бажаю тобі стати найкращою дружиною найкращого чоловіка. Нехай твої дні у шлюбі будуть наповнені яскравими вогнями щасливого життя! За тебе!

Прийми тисячу привітань з весіллям, люба! Нехай цей шлюб буде довгостроковим та щасливим, а посмішка не сходить із твого обличчя! За тебе, люба наречена!

Ну, що, гульнем, дівчата? За останній вечір холостяцькому житті нашої подружки! Я знаю, що вона стане чудовою дружиною. Але, нехай, у її сімейному житті, все ж таки, залишиться якась частка того бешкету, яким ми зарядимо її сьогодні.

Сьогодні твій дівич-вечір, сьогодні ти можеш робити все те, що завтра вже не можна. Бажаємо, щоб твій чоловік тебе любив, цінував, шанував. Якщо буде кривдити, кажи нам, ми його на місце поставимо.

Дивіться також