Ми тут, щоб вшанувати нареченого і наречену, але є не менш важливі герої цієї події. Все змінюється з часом, але батьки залишаються нашими батьками. Я хочу випити за батьків новоспечених дружини та чоловіка.

Будьте здорові, живіть довго та щасливо. Люблю вас.

Тост за батьків на весіллі, зазвичай, дуже серйозний, я пропоную порушити цю традицію. І випити за той не зовсім серйозний момент, що призвів до народження наших наречених! За веселу і ненудну нічку, після якої з’явилися на світ, наші наречені!

Дорогі батьки, сьогодні у вашій родині з’явилася ще одна дитина. І це прекрасно! Живіть дружно, цінуйте та поважайте один одного. Здоров’я вам та благополуччя. За батьків!

Сьогодні сльози не тільки у щасливих наречених та нареченої, але й у тих, хто створив їх, хто створив ці дві чудові половинки. Дорогі батьки, сьогодні та Ваше свято теж. Сьогодні Ваші діти створили сім’ю, як це колись зробили Ви. Піднімайте келихи за щастя в їхньому будинку!

Батьки — не просто люди, а провідники з дитинства у життя доросле. Тож нехай наші провідники завжди будуть з гордістю дивитись на своїх приймачів. За вас, дорогі батьки!

Ми зібралися тут, у зв’язку з чудовою подією. Поєдналися долі двох чудових людей. Цей союз був би неможливим кілька разів, якби не батьки. Перший — якби не було народжено одного з молодих. Другий, якби виховання, дане їм, було б іншим. Третій — якби сім’ї стали б на різні боки барикад, як це було у Ромео та Джульєтти. І багато чого ще. То ж вип’ємо за батьків. Дякую вам, за всі перешкоди, що не сталися.

Давайте піднімемо келихи за людей, які виростили наших прекрасних молодят – за їхніх батьків. Будьте завжди здорові та сповнені життєвої енергії. Нехай у ваших сім’ях завжди панують любов, добробут, мир та тепло. Стати прикладом для молодої сім’ї!