Ваш шлюб скріплений на небесах, нехай він буде міцним та щасливим! Нехай ваша сім’я буде огорнута любов’ю, миром, гармонією та благополуччям. Любіть та цінуйте один одного. З вінчанням!

У прекрасний день вінчання бажаю, щоб вашу сім’ю оберігав Господь від усіх бід та ненасть. Нехай ваш будинок буде повною чашею, нехай завжди в ньому панують гармонія та порозуміння. Будьте щасливі!

Тепер ваші долі повінчані перед Богом. Бажаю вам прожити довге та щасливе життя у добробуті та гармонії. Нехай ваші серця завжди б’ються в унісон, зігріваючи одне одного ніжністю та любов’ю.

Цього урочистого дня ваш союз благословив Господь. Нехай він оберігає вас від усіх негараздів та хвороб. Бажаю, щоб ваше сімейне життя було наповнене лише добром, щастям та благополуччям.

Вітаю вас з вашим вінчанням, бажаю вам любові, великої та чистої, будьте щасливі.

Вінчання – це дуже відповідальна та трепетна подія. Бажаю, щоб ваше життя було щасливим і благополучним. Нехай у серцях завжди живе кохання. Нехай у вашому домі панують мир, тепло та взаєморозуміння.

З вінчанням вас. Живіть у мирі та злагоді, із взаєморозумінням та взаємоповагою.

Хотілося б підняти келих за трепетний день у житті двох сердець!
Бажаю вам, дорогі, бути найщасливішими у світі, вірними один одному і щоб ваше кохання з кожним днем ​​ставало сильнішим і міцнішим! За вінчання!

Дивіться також