Улюблені мої діти, ми від щирого серця бажаємо Вам нескінченного тепла та любові, яка ніколи не згасне. Нехай у Вашій родині панує атмосфера розуміння та взаємності. Бережіть себе! Із весіллям!

Давайте все наповнимо келихи, і як вино ллється в них, так нехай і щастя струмує в житті наших дітей, які сьогодні створили сім’ю. Нехай воно буде таким же дурманним і п’янким, і триває стільки ж років, скільки чарок сьогодні буде випито, тому не скупимося все, п’ємо!

Дорогі молодята! Нехай узи шлюбу, що вас скріпили, допоможуть вам не втратити один одного, подарують вам радість батьківства і задоволення взаємного кохання. Бажаємо вам здоров’я сибірського та пам’яті міцної, щоб не забули нас, своїх батьків.
За молодих!

Дорогі діти, бажаємо вам пройти все життя, тримаючи один одного за руку, люблячи, поважаючи та підтримуючи у всьому. Нехай у вашому домі завжди горить вогник кохання та щирості. Нехай скоріше в ньому зазвучить пустотливий дитячий сміх.

(Від батьків нареченої)
У дитинстві всі дівчатка мріють вийти заміж за принца, ось тільки мрії далеко не завжди збуваються, але у нашої донечки її мрія збулася! І ми дуже раді, що її, тепер уже чоловік, така чудова людина. Дорогі наші діти, ми бажаємо вам, щоб ваша казка ніколи не закінчувалася, щоб з року в рік ваші стосунки тільки міцніли, а кохання розквітало!

Дорогі молодята, будьте щасливі, живіть у коханні, мирі та злагоді. Кохання не живе три роки, воно триває довго, переростаючи в дружбу та повагу. І любов стане глибшим і сильнішим почуттям, що ви стаєте одним цілим.

Сьогодні в світі народилася не будь-яка соціальна одиниця, а щаслива і дружна сім’я. Ми знаємо, як важко звикнути до подружнього життя, але повірте, воно того варте. Ви всі разом проживете безліч приємних та щасливих моментів. Зі святом мої дорогі!

У цей торжественний, і в той же час зворушливий день, наша сім’я стала більшою, ніж ми дуже раді. Дорогі діти, бажаємо вам щирих, ніжних почуттів та порозуміння. Порада вам та любов!