БабусіБратуДитиніДівчиніДідусевіДрузямЖінціКолезіМаміНачальникуОнукуОнучціРіднимСестріТатовіЧоловіковіЧоловіку

Синку, нехай твоє життя буде схоже на сходи, що ведуть тільки вгору. А на кожному з її щаблів на тебе чекають: щастя, радість, любов, успіх, успіх і благополуччя. А щоб ти ніколи на цих сходах не оступився, нехай тебе завжди оточують близькі та надійні люди. З Днем народження!

Люба кумо, залишайся завжди такою ж веселою, життєрадісною та позитивною! Нехай і в особистому житті, і в роботі все буде ідеально. Щастя тобі та всіх можливих благ.

Мій найпрекрасніший чоловік, за рік сонце зробило коло, тебе покращувало світило на заздрість усіх наших подруг. Моя ти опора та радість, мій сонячний зайчик у пітьмі. З тобою не страшна навіть старість. З тобою я щаслива подвійно. За тебе, мій улюблений чоловік. За твої вік!

День народження – це найважливіше свято у житті людини. Так давайте проведемо його незабутньо та барвисто! Вип’ємо ж за здоров’я, фінансове благополуччя та мільйон найдобріших подій!

Дорогий колега! Дозволь від щирого серця привітати тебе а днем ​​народження! Бажаю великих успіхів у всіх твоїх справах, чарівного настрою і звичайно ж, щоб ти нічого не потребував! Цей келих за тебе.

Шановний зять! Вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб щодня був святковий настрій, позитивні емоції та приємні події. Давайте вип’ємо за день народження.

Ти моя радість, дитина моя піднімаю келих за тебе! Бажаю тобі вирости найщасливішою, найрозумнішою, найдобрішою людиною. Щоб твої вчинки завжди були справедливими, а оточували тільки найкращі і добрі люди!

З часом ми всі починаємо розуміти, що бабуся — це допомога нам з уроками в дитинстві, це завжди приготований обід, це затишок, що невідомо звідки взявся в будинку, поки ми цілий день гуляли на вулиці. На якомусь етапі ми навіть починаємо знаходити в собі риси не лише мам та тат, а щось у характері та поглядах на життя від своїх бабусь та дідусів. Сьогодні в тебе день народження, і ми бажаємо тобі найголовнішого здоров’я! А ми намагатимемося радувати тебе своїми успіхами. З днем ​​народження, кохана бабусю! Знай, що кожен із нас завжди поруч.

Дивіться також