З Днем народження братику. Ти наш захисник та сміливий воїн. Нехай цей рік принесе тобі багато нових подій та щасливих моментів. Пам’ятай, що життя, як лотерея, ніколи не знаєш, коли пощастить!

Сьогодні я хочу випити за людину, яку ми пощастило називати своїм братом. Ти той, на кого я завжди можу покластися, той ким з кожним днем ​​можу пишатися. Ми разом проти цілого світу. Ти завжди можеш на мене покластися, а я завжди прикрию тебе. Пам’ятай, що жодної відстані нас не розлучать і я завжди буду поряд, адже ти мій улюблений брат.

Не кожен має брата. А мені у цьому плані дуже пощастило! Пам’ятаєш, як ми сварилися у дитинстві? Але це минуло, а зараз ти — один із небагатьох, хто здатний підтримати у скрутну хвилину. Спасибі тобі за це! Бажаю тобі бути магнітом у житті. Тобто притягувати приємних людей і навпаки відганяти від себе поганих. Не сумуйте ніколи.

Я вірю, що тобі судилося досягти величі. Тому сьогодні я бажаю тобі сил та мудрості, щоб ти зміг реалізувати усі свої великі плани. З днем ​​народження, любий брате!

Братику, прийми мої вітання у твій день народження. Бажаю тобі побачити світ у всій красі, частіше мандрувати, як ти і мріяв. Нехай твій внутрішній світ буде багатим. Вип’ємо!

Кажуть, що брати ніколи не будуть друзями, бо завжди змагаються один з одним. І ти не повіриш, як я радий, що в нас з тобою не суперництво, а братня любов і дружба! Здоров’я тобі та сил для досягнення твоїх амбітних цілей! За тебе!

Брат – це чоловік, до якого хочеться прийти і поділитися таємним або просто помовчати. Дякую, що я маю до кого приходити. твоя турбота, тепло та любов надихають. Завдяки тобі, я знаю, які якості має нести справжній чоловік.

У житті кожного є люди, які допомагають впоратися з неприємностями та досягати поставленої мети. Для мене такою людиною завжди був ти братиком! Вип’ємо ж за те, щоб кожного наступного дня народження тебе оточували вдячні та улюблені люди, а неприємності обходили тебе стороною!