ДоньціСинуХлопчику

Синку, нехай твоє життя буде схоже на сходи, що ведуть тільки вгору. А на кожному з її щаблів на тебе чекають: щастя, радість, любов, успіх, успіх і благополуччя. А щоб ти ніколи на цих сходах не оступився, нехай тебе завжди оточують близькі та надійні люди. З Днем народження!

Ти моя радість, дитина моя піднімаю келих за тебе! Бажаю тобі вирости найщасливішою, найрозумнішою, найдобрішою людиною. Щоб твої вчинки завжди були справедливими, а оточували тільки найкращі і добрі люди!

Сьогодні ти маєш особливе свято — твій день народження. За рік багато трапилося, з’явилися нові захоплення, друзі, іграшки. Я хочу побажати тобі сьогодні, щоб у твоєму житті було більше чаклунства, добрих і добрих людей, щасливих, безтурботних днів. За тебе малюк! Радості тобі і більше цукерок!

З днем ​​народження, нашу маленьку та гарну дівчинку. Квіти, як троянда, грей, як сонечко, радуйся, як пташка!

Якось давно, у світі пролунали слова: син — це гордість батьків, а дочка — їхнє щастя. І сьогодні я піднімаю келих на дні народження моєї доньки і бажаю їй бути такою ж щасливою, як ми!

Бажаю підняти келих за кохану доньку і сказати багато добрих слів. Будь переможцем у житті, багато мрій і будь щасливим. За тебе, моя люба.

Я вітаю тебе з днем ​​народження і бажаю життя яскравого, строкатого і повного квітів, як у метелика, але нехай він буде довгим — довжелезним, як у черепашки. Рости великий, світи, як сонечко, і квіти, як квіточка, і нехай над тобою ніколи не буде хмаринок. Усього тобі найдобрішого і найдобрішого.

Немає нічого прекраснішого, ніж виховувати дочку. Ти розумієш наскільки ніжною і чистою може бути людина. Навіть, коли все валиться з рук, варто лише подивитись на тебе і життя знову наповнюється фарбами. Будь щаслива моя кохана, а я буду поряд завжди.

Дивіться також