Знаєш що? Ми нарешті розкрили твій секрет! Зізнавайся, що всі квіточки Земної кулі віддають тобі всю свою ніжну красу, що сонце ділиться з тобою променистістю та теплом, що самі небеса зробили тебе скромною та жіночною. Так нехай же цей тост також подарує тобі здорове і довге життя, купу щасливих моментів і успішних днів!

Кажуть, що красі судилося врятувати Світ. Дивлячись на нашу квітучу іменинницю, можна сміливо йти до наукової лабораторії, щоб підтвердити та зареєструвати цей факт! Вип’ємо ж за те, щоб вона залишалася такою сліпуче прекрасною і життєрадісною, осяяючи Всесвіт своєю чарівністю.

Нехай кожна хвилина твого життя буде наповнена яскравістю, теплотою, турботою, любов’ю, ласкою, удачею та щастям. Із днем ​​народження, за тебе!

Ти з кожним роком все прекрасніший і прекрасніший, незважаючи на те, що кількість років збільшується з кожним роком. Хочу побажати тобі рухатися в тому ж напрямку і через рік бути ще красивішим, а до цього ще щасливішим і ще улюбленішим!

Будь-яка жінка безцінна. Тільки в ньому може розвинутися друге життя. Жоден чоловік не може жити без дівчат. Тільки вона може бути дружиною, другом, матір’ю водночас. Тож давайте ж, чоловіки, почнемо цінувати цих прекрасних дам, без них ми не чоловіки! Для нашої іменинниці!

У день народження жінки, частенько згадують про сонячні промені, квіти та спів співочих пташок. Цього, звичайно ж, у достатку довкола нашої іменинниці. Я ж хочу випити за домашній затишок, гармонію у всьому і просте везіння у твоєму житті. За кохану, бажану та щасливу тебе.

Щодня у голові у жінки проносяться тисячі думок, сотні ідей, десятки бажань. Щороку обрані бажання та ідеї знаходять собі місце у реальному житті. Вип’ємо ж за те, щоб нашій іменинниці спадали на думку найкреативніші та найгеніальніші ідеї та думки, щоб кожна з них була перенесена на картину її життя. За іменинницю!

П’ємо до дна за незвичайну жінку, чарівну, помпезну та чарівну кокетку, з величезним життєлюбством та палкістю. Щастя, Вам, порядно, друзів трохи, але реальних, грошей під зав’язку, радості без рахунку і любові криниця!