З Днем народження! Бажаю Вам стійкості до всього: хвороб, стресів, невдач… Нехай нічого не зможе Вас «підкосити». Нехай у Вас завжди буде багато сили духу, хоробрості, мужності та впевненості, щоб дати відсіч у будь-якій життєвій ситуації, щоб Ваше життя ніколи нічого не змогло затьмарити. Будьте переможцем у житті.

Коли нарікають на вік, то у відповідь завжди можна сказати, що мовляв, перерахуй свої роки на гроші і ти побачиш, як це мало. Я хочу випити за день народження цього могутнього чоловіка, і побажати йому, щоб він ставився до віку з тієї точки зору, чого він досяг, а не величини цифр. За здобутки!

Ось тост за найблагороднішу людину, яку я знаю. Цього особливого дня, нагадаю, наскільки ти цінний для всіх нас. Нехай у тебе продовжить рости твоя мудрість і пам’ятай, що ми любимо тебе за те, хто ти є. З Днем народження!

Часто чую, що життя ніби зебра з чорно-білими смугами, яке до того ж мчить незрозуміло куди. Бажаю тобі осідлати цього звіра і прикрасити його в яскраві кольори, щоб самому розпоряджатися, куди він поверне і яким буде кожен твій день!

Пропоную всім присутнім тут осушити цей келих за нашого друга та іменинника! Він, звичайно, буває нестерпним настільки, що йому хочеться гарненько врізати, буває він робить дурниці, але хто їх не робить? Але слово своє він тримає завжди, як і належить справжньому чоловікові! За тебе!

Бажаю бути Залізною людиною, незламною та кмітливою, на роботі, Суперменом, найкрутішим і спритнішим, для своєї жінки, Капітаном Америкою, чесним і вірним, для друзів. І щоб усі лиходії зі страхом бігли геть із твого життя. За тебе супергерой.

Дружище! Сьогодні тобі виповнюється… років. Цього радісного дня хотів би побажати тобі, щоб усі життєві негаразди обходили тебе стороною, щоб достаток супроводжував тебе все життя, а головне, щоб твоя сім’я радувала тебе з кожним днем ​​все більше і більше! За тебе!

Скрізь чую: чоловік винен це, чоловік винен то… Набридло. Сьогодні, любий, ти маєш лише одне — бути щасливим! Бо день народження, як співав Гена, лише раз на рік! Тож нехай ця щорічна подія стане ще одним яскравим та барвистим днем ​​у колі близьких людей та запам’ятається на все життя. З Днем народження!

Дивіться також