Вітаємо святом Народження та наповнюємо келихи ігристим напоєм. Бажаємо удачі в починаннях, успіхів на любовній арбіті і гарного настрою на все життя. За іменинницю!

Давно всі запитують: чого ж хоче дівчина? Відповідь, як не дивно, проста, — кохання. Любов рятує душі та серця! Нехай нашу іменинницю закрутить вихор кохання, занесе до любовних сіток. Любов до оточуючих та до всього світу принесе багато позитиву та обдарує взаємністю.

Сьогодні свято твоє улюблена моя! Ти став на рік старше, бажаю тобі знайти свій шлях у житті і нехай збуваються всі мрії!

Немає дівчини прекраснішої на землі, ніж дівчина яка ночами сниться мені. Як люблю тебе я знає тільки Бог, нехай усі квіти впадуть біля твоїх ніг!

Чарівна іменинниця, нехай цей день запам’ятається тобі найяскравішими враженнями, чудовим настроєм та теплими словами від близьких людей. За тебе!

Дорога ______! Сьогодні день народження у найважливішої людини у моєму житті. У цей важливий день хочу побажати жіночого щастя (зі мною, коханою), щоб моя кохана ніколи не втрачала своєї чарівної краси. Я хочу побажати тобі щирого щастя і благополуччя, і я допоможу тобі здійснити мрії! Тож вип’ємо ж за нашу прекрасну іменинницю, з днем ​​народження!

Кажуть, що будь-якими вчинками людини керує любов чи її відсутність. Я хочу побажати нашій іменинниці, щоб будь-яка зміна її життя була виконана любов’ю, а не її відсудженим! За те, щоб тебе оточували улюблені люди! Кохай і будь коханою!

Так буває, що життя йде собі, не поспішаючи. Відбуваються різні події. Але, все в якихось приглушених тонах. Поки що в цю розміреність не вривається Любов. І тоді всі фарби стають яскравішими, все навколо насиченішими. Хочу підняти келих за свою дівчину, завдяки якій моє життя перетворилося на світ казкових фарб і неймовірних можливостей.

Дивіться також