Діду щастя та здоров’я. Наймудріший і знаючий життя – це 100% ти. За порадою, за розумною думкою тільки до нього.

Дідусю, любий мій, безцінний! Я хочу підняти цей келих за твої роки, які стали твоїм багатством, за твоє здоров’я, щоб воно ніколи тебе не підводило, за твій досвід, який багато чого навчив тебе, за твою мудрість, яка завжди мене рятує. Дорогий мій, не стеж за часом, живи теперішнім і майбутнім.

Дідусю, у твій день народження хочу побажати богатирського здоров’я, бадьорості духу та довгих років життя. Дуже вдячний, що дитинство ти завжди був моєю підтримкою. Дякую за те, що ти маю!

Коханий, дорогий, прекрасний, мудрий дідусь! Найкращий в світі! Вітаю тебе з днем ​​народження. Будь здоровий, щасливий і молодий душею! Вип’ємо ж до дна!

Хочеться випити за найстаршого чоловіка сім’ї. Дідусю, бажаю тобі бути схожим на золото. Як і цей дорогоцінний метал, він не реагує на подразники, вічно користується високою пошаною і бажаним гостем у кожному домі. А для нас, ти й так, дуже дорогий. Твоє здоров’я!

Один дуже розумний чоловік сказав: сина треба виховати чоловіком! Батька слухатиметься до кінця життя! А діда шанувати! Тому я зараз піднімаю келих за мого діда, якого поважав, поважаю і поважатиму, і пропоную всім випити за це!

Кажуть, що в зрілому віці, поспішати треба з повільно, нервувати небезпечно для життя, довіряти людям — безглуздо, а боятися чогось уже пізно. Я хочу підняти цей келих за нашого дідуся і побажати йому просто жити на втіху! Нехай щодня приносить йому радість та гарний настрій!

Дорогий дідусеві, твоя цінність, як у гарної пляшки вина, збільшується з кожним роком. З Днем народження!

Дивіться також