Кажуть що почуття гумору, дозволяє пережити відсутність решти. Я хочу підняти цей келих за нашого тата, у якого в житті всього достатньо, що дозволяє йому насолоджуватися життям, а нам отримувати задоволення від спілкування з ним!

Татку, за твої прекрасні роки, за досвід, за мудрість, за твоє щастя! Піднімаю келих за те, щоби твоє здоров’я було міцним, а успіх був вірним другом. З днем ​​народження тебе, бути твоєю дитиною велика удача!

Татко, рідний, коханий, з днем ​​народження. Я такий щасливий, що поряд є ти. Той, кого я називаю своїм татом. Тато — це перший чоловік і друг. Тільки ти знаєш, як підтримати, як допомогти, що правильніше зробити. Живи вічно!

Батько – це символ благополуччя та надійності. Недарма за старих часів батько уособлювався з верховним божеством. Так дозволь же в твій день народження наш дорогий тато, випити за те, щоб тебе ніколи не підводило твоє божественне здоров’я. Щоб ще довгі роки, ми могли сподіватися на твій захист і допомогу!

Дорогий тато, ти завжди мій улюблений. За життя ти дав мені багато знань, багато тепла і своєї любові. Бажаю тобі визнання в житті і вічного тобі щастя. І завжди буду поруч з тобою, Не забуду твою турботу. Вічної радості, нескінченних посмішок тобі, тату!

У твій день народження хочу побажати міцного здоров’я, енергії, ентузіазму та удачі. Нехай твій життєвий шлях буде завжди осяяний світлом, теплом і добром. Будь щасливий, любий папулю!

Тату, ти та людина поєднує в собі строгість і турботу, мудрість та юнацьку безшабашність. П’ю до дна келих за твій день народження. Нехай будуть вірні друзі, успіх задуму все супроводжує, а здоров’я на 100 років вистачає.

Батьку, дякую тобі за те, як ти мене виховав, дякую за ті уроки, якими ти мене вирощував, нехай часом і суворо, але зараз я розумію — я на це заслуговував. Бажаю тобі здоров’я та сил виховати твоїх онуків так само, як і мене. І сподіваюся, що колись знайомі будуть говорити мені «як же ти схожий на свого батька.»