Подрузі

Дружино, від щирого серця вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай твої успіхи множаться, справи йдуть угору. Радості та щастя бажаю цього дня. Келих за тебе!

Кажуть, що у житті існує лише два види трагедії. Перша – це отримати те, про що мрієш, друга – не отримати. Я хочу випити за тебе друже, щоб у твоєму житті краще б, щоб був перший вид трагедії. І твої заповітні мрії збувалися, щоб ти міг поставити перед собою наступну мету чи мрію!

Якось Сонце та Вітер посперечалися, хто сильніший. Сказав Вітер: «Я найсильніший, і я доведу це! Бачиш старого в плащі? Впевнений, що примушу його зняти плащ швидше за тебе». Сховалося Сонце, а Вітер почав сильно дмухати. Але чим дужче він дув, тим більше мандрівник кутався в плащ, втомився Вітер і стих. Вийшло Сонце, лагідно посміхнулось і пригріло мандрівника. Той під жарким промінням повеселішав і зняв плащ. І сказало Сонце Вітру: «Ласка і дружелюбність завжди сильніша за лють». Дорога моя подружко, ти нескінченно добра і чуйна людина, і я хочу випити за те, щоб будь-яка сила падала навколішки перед твоєю душевною теплотою!

Не знаю, яким би було моє життя, якби в ньому не з’явилося ти, і я вдячна долі за те, що зробила тебе моєю подругою. Я хочу випити за твоє свято, за твої прекрасні роки і за те, щоб усе в твоєму житті було так, як ти сама цього забажаєш. Будь біля керма і не дозволяй сильному вітру обламувати твої вітрила!

Дружище, я бажаю, щоб у тебе завжди вистачало коштів на те, що можна купити, і завжди сили на те, чого можна досягти. Ну а те, що від тебе не залежить, нехай тобі дарує доля – це міцне здоров’я, удачу та везіння. З Днем народження!

Говорять, що коли подобається в людині душа, то вона може стати вашим другом. Коли розум, то він може стати вашим учителем. Коли тіло, то він може стати вашим коханцем. Я хочу побажати своїй подрузі знайти таку людину, в якій би все це з’єдналося, адже тоді вона знайшла б своє справжнє кохання!

У твій день народження бажаю, щоб ти досяг усіх поставлених цілей. Будь таким же цілеспрямованим та енергійним. Щастя тобі в особистому житті, успіхів у справах та фінансового благополуччя.

Кажуть, що наше минуле – це поїзд, який пішов, а наше майбутнє – це мрія про нездійсненне. Тому треба жити сьогоденням, але не забувати про все хороше, що було в минулому, і сподіватися, що все буде краще в майбутньому. Я хочу підняти цей келих наш дорогий друг, за те, щоб у тебе завжди були в житті найкращі моменти про які можна згадати!

Дивіться також