Начальнику, сьогодні п’ємо за Ваш день народження! Бажаємо збільшення до зарплати, високого бюджету та зростання нашої компанії. Також бажаємо, щоб Ви цінували та поважали свій колектив. За вас!

З величезною повагою хочу привітати Вас із днем ​​народження. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя у родині та успіхів у роботі. Нехай задумані плани здійсняться. Нехай оптимізм та стабільність завжди будуть поряд з Вами.

Шановний та глибоко дорогий нам (Ім’я По-батькові), ми вітаємо Вас з днем ​​народження всім великим колективом. Прийміть від нас слова вдячності за співпрацю та добрі стосунки. Ми бажаємо Вам успіхів та досягнення цілей. За вас!

З Днем народження. Хочу побажати вам міцного здоров’я, благополуччя в сім’ї, щастя вам і вашим близьким, у роботі удачі, везіння та успіхів, вважаю, нашому колективу дуже пощастило із чудовим начальником.

У Ваш день народження хочу побажати ентузіазму, терпіння, бадьорості та достатку. Залишайтеся такою ж приємною людиною, справедливим начальником та справжнім професіоналом своєї справи.

Давайте піднімемо келихи за нашого шановного начальника. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сили духу, ентузіазму та оптимізму. Нехай у справах Вам завжди супроводжують удача та успіх.

Вип’ємо за день народження того, хто нас сюди запросив, зібрав, розсадив. За нашого всіма улюбленого начальника. Завдяки Вам ми досягаємо вершин та досягаємо цілей. Нехай і Ваше бажання, загадане у день народження, неодмінно здійсниться.

Вип’ємо ж за найкращого начальника. Бажаю великих перемог, успіху у справах та гармонії у домі. Нехай щодня починатиметься і закінчуватиметься гарним настроєм. До дна!

Дивіться також