З часом ми всі починаємо розуміти, що бабуся — це допомога нам з уроками в дитинстві, це завжди приготований обід, це затишок, що невідомо звідки взявся в будинку, поки ми цілий день гуляли на вулиці. На якомусь етапі ми навіть починаємо знаходити в собі риси не лише мам та тат, а щось у характері та поглядах на життя від своїх бабусь та дідусів. Сьогодні в тебе день народження, і ми бажаємо тобі найголовнішого здоров’я! А ми намагатимемося радувати тебе своїми успіхами. З днем ​​народження, кохана бабусю! Знай, що кожен із нас завжди поруч.

Що може зігріти душу, коли там шкребуться кішки, що розвеселити і допоможе відкинути геть сумніви? Хтось скаже – алкоголь, я ж відповім – бабусині обійми. Тож давайте ж піднімемо келихи за нескінченне тепло та душевність нашої дорогої іменинниці. Люблю тебе, бабусю.

Сьогодні за тебе випиваємо шампанське. На день народження, наша улюблена бабуся бажаємо, щоб хвороби боялися твого доброго серця та веселої вдачі, з жахом тікаючи. Живи багато років, зігріваючи нас душевним теплом.

Кожна бабуся це як мінімум мати подвійно! То давайте ж вип’ємо за нашу бабусю, щоб вона була матір’ю втричі, а то й більше! За твоє здоров’я та довголіття кохана наша бабуся!

Для найдобрішої і наймудрішої людини, для моєї бабусі. Бажаю тобі довгих та щасливих років життя, багато сил та бадьорості, а найголовніше, нехай на душі завжди буде спокій! Для вас, люба бабуся.

Улюблена бабуся, від щирого серця бажаю тобі міцного здоров’я та довгих років життя. З дитинства ти дбала про мене, даруючи свою любов і увагу. Тепер настала моя черга оточити тебе турботою. Будь щаслива, моя люба. Всіх благ тобі бажаю!

Мила моя бабусю, ти для мене всіх лагідніший і рідніший. Твого дня народження бажаю радості, щирих друзів, міцного здоров’я. Живи до ста років і не знай горя та бід!

З днем ​​народження, бабусю, будь завжди здорова і нехай ніщо тебе не засмучує. На душі нехай завжди буде весна, посміхайся частіше і займайся улюбленим заняттям, ти на це заслуговуєш.