Хтось називає маму подружкою, хтось наставницею. Для мене ж, мама — це головна і найрідніша людина, яка вміє стати тим самим, хто потрібен зараз: підтримати, поспівчувати, просто обійняти. П’ю за Маму з великої літери, саму чудову.

Одну жінку запитали: кого зі своїх дітей ти любиш найбільше? Розумна жінка відповіла: маленького, поки не виросте, хворого, поки не видужає, і кожного, поки я жива! А мати у нас лише одна, тому ми будемо любити і шанувати її вічно. З Днем народження мама!

Сьогодні сонце трохи радісніше світить. Сьогодні небо трохи блакитніше. І птахи, ніби яскравіше щебечуть. Мамуля, рідна, за твій день народження.

У всі часи для людини мати була святинею, і не тому, що вона народила дитину, а тому, що мати, не замислюючись, може пожертвувати собою заради дитини і своєї родини. Стоячи наповнимо келихи на честь всіх матерів, а саме на честь вас, люба моя.

Як кажуть, мама — це найважливіше і найдорожче, що має кожна людина. Мама – це найвірніший друг і помічник, мама – це промінчик світла, це людина, яка тебе завжди підтримає і зрозуміє. Давай ті ж піднімемо келихи за улюбленою матусю, здоров’я їй, терпіння, і в очах вогник щастя!

Я хочу підняти цей келих за найдорожчу розкіш у світі! За ту людину, заради якої ми всі тут зібралися! За нашу маму! Нехай ми не завжди це показуємо, але ми її дуже цінуємо та любимо! Будь здорова і щаслива ще довгі роки!

Кажуть, що у матерів є лише один недолік, у них лише дві руки, щоб доглядати дітей. Я хочу підняти цей келих за тебе матуся і за те, що хоч у тебе всього дві руки, але тобі вистачило і їх що б виростити та виховати твоїх дітей! За тебе матусю!

Піднімаю келих за саму чудову і виняткову людину! За маму! Я люблю твої блискучі очі з лукавим прищуром, ніжні руки, в обіймах яких забуваєш про невдачі і поразки, твою мудрість і безмежну доброту, красу і спрагу життя. Залишайся такою, не міняйся. Тільки бережи себе та живи довго!

Дивіться також