Дорогі мої друзі, я вітаю вас вже з другою річницею, з вашим паперовим весіллям. І якщо вона паперова, значить, і побажаю я вам багато паперів у грошовому еквіваленті для задоволення всіх сімейних потреб і для реалізації всіх спільних заповітних бажань. Благополуччя вам і щастя, вічного кохання та здоров’я!

Дорогі друзі, вітаю вас з паперовим весіллям і від душі бажаю за ці 2 роки стати вдвічі щасливішим, бажаю в цю паперову дату пустити свій паперовий кораблик по струмку удачі та радості. Друзі, живіть добре і красиво, розкішно і весело ще багато років.

Дорогі наші, ось уже два роки у вас позаду, ваші перші сторінки у прекрасній, добрій сімейній історії вашого життя! Бажаємо не скупитися на почуття, запасатися терпінням та пронести кохання через роки!

Вітаємо з паперовим весіллям! Бажаємо всього найкращого, щоб у Вашій оселі було все чудово, щоб Ви завжди розуміли один одного і вміли знаходити компроміс у будь-якій ситуації.

Дорогі мої друзі, я вітаю вас із 2-річчям сімейного життя, з паперовим весіллям. Бажаю, щоб паперовий літачок вашого щастя вільно і високо ширяв у хмарах мрій, солодких надій та мрій. Нехай рукописи ваших сімейних перемог і великих історій не горять, нехай попереду на вас чекають ще яскравіші, радісні, чудові дні заможного, розкішного життя.

Дорогі друзі, вітаємо Вас з річницею весілля, протягом двох років Ваші стосунки міцнішали, розвивалися, ставали гармонійнішими. Любіть і бережіть один одного, підтримуйте і розумійте, намагайтеся не розлучатися і завжди йти по життю рука об руку.

Друзі, вітаю вас із паперовим весіллям. Ці 2 роки зробили ваш шлюб ще міцнішим, а вашу родину — міцнішим, і нехай так буде завжди, нехай кожен прожитий разом рік робить ваші почуття любові один до одного сильнішими. Бажаю бути двома вірними лебедями в ставку сімейного блага, щастя та достатку.

Вітаємо, дорогі, з другим днем ​​народження вашої молодої сім’ї, з паперовим весіллям! Ми бажаємо вам, друзі, щоб у ваших очах так само світилася ніжність. Нехай побут не хитає ваш човен. Пливіть завжди за течією, прямуйте вперед, а головне, завжди тримайтеся разом і допомагайте один одному. Нехай ваше сімейне життя з кожним роком тільки наповнюється щастям і стає яскравішим, а полум’я кохання ніколи не згасає.

Дивіться також