Вітаю із 32-річчям подружнього життя. Це весілля називають мідним. І цієї дати я бажаю вам мідного блиску щастя для вашої сімейної чаші. Нехай усі труднощі залишаться позаду. Нехай попереду чекає довге, безтурботне та благополучне життя. Бережіть один одного і не заважайте своєму мідному коханню сяяти і осяяти життя радістю.

З річницею! Весілля це було дане, схвалено і необхідне. Зв’язали долі 32 роки тому, і цей зв’язок так само міцний і чистий. Нехай будуть ваші почуття віками жити і залишаються щирими і світлими.

Як же приємно вітати вас із черговою річницею весілля. Тридцять два роки це дуже чималий термін і від того ще радісніше побажати вам подальшого спільного, щасливого життя!

З річницею весілля! Ці 32 роки як мить пролетіли, а кохання так само міцне. Нехай щастя буде супутником упродовж усього життя, а час і рік ніколи не розлучать вашу міцну родину. Вітаю!

Вітаю вашу родину з роковинами весілля — 32 роки. Бажаю кохати одне одного начебто це вперше, щоб у будинку панувала гармонія, щастя, а благополуччя не залишало його стін та ваші долі.

Вітаю з роковинами весілля — 32 роки. Від щирого серця хочу побажати вашій родині гармонії, безмежного щастя, підтримки, любові та здоров’я. Нехай ваше сімейне життя наповнюють лише найкращі та позитивні моменти, а сум, біди та туга обходять стороною!

З 32-ю річницею! Захоплюємося вами! Ви вже знаєте всі сильні та слабкі сторони один одного, але у ваших відносинах так само багато ніжності та пристрасті! Нехай ваша казка ніколи не закінчується! Нехай вашим стосункам вистачає і трепету, і романтики! Нехай ваші серця б’ються в унісон довгі роки!

Від щирого серця хочу привітати два люблячих серця з прекрасною великою датою — річницею весілля. Нехай ваше піклування одне про одного, любов в очах і краса вчинків продовжить захоплювати всіх, кому пощастило бути знайомим з вами. Нехай ваші почуття ніколи не згаснуть, а вогонь вашого кохання завжди допоможе знайти вірний шлях у найскладнішій ситуації.