ДружиніПрикольніЧоловіку

Сподіваюся лляної постільної білизни тобі не позичати, адже настала наша четверта річниця! Кохане з року в рік наше кохання міцніє і ми все краще дізнаємося один одного! Хочу щоб так було завжди!

Мій вірний супутник, коханий чоловік, вітаю з нашою 4-ою річницею, з лляним весіллям. Бажаю, щоб наше життя було пронизане світлом, красою та небесними квітами льону, бажаю тобі залишатися завжди моїм героєм і захисником сім’ї нашої, будь міцний, сильний, чудовий та розумний.

Вітаю чудову пару, яка взялася чотири роки тому за руки і дружно зробила крок у сімейне життя. Бажаю, щоб побут не заїв і не поглинула рутина. Нехай ваше кохання, вічно зберігає молодість і юнацький запал. Бажаю, щоб щодня, проведений разом, ставав доказом безмежної любові та поваги. З річницею!

Вітаю вас із 4-річчям подружжя! Льняне весілля – період світлих мрій, почуттів, емоцій та надій для вас. І я щиро бажаю всього доброго вашій сім’ї, матеріального достатку і повної гармонії. Нехай у вашому житті присутні всі 4 стихії: нехай яскраво горить вогонь вашого кохання, нехай бурхливим потоком води течуть до вас гроші, нехай вам дихається повітрям щастя, нехай стійкою буде земля під вашими ногами!

Чоловік, вітаю! Я дуже рада, що ми носимо горде звання сім’ї ось уже 4 роки. Ти став для мене таким рідним, таким близьким. Я хочу нам побажати, щоб з кожним роком ми з тобою долали всі труднощі, які зустрінуться на нашому шляху.

Улюблений чоловік, моя підтримка і опора, вітаю нас із 4-ми роковинами — із лляним весіллям. Любий, я бажаю, щоб ми й надалі жили душа в душу, міцно люблячи і щиро поважаючи один одного. Нехай будинок наш буде світлим, теплим, затишним та міцним. Бажаю тобі міцного здоров’я, успішності, благополуччя та самореалізації.

Вітаю з чудовою датою, з 4-ми роковинами сімейного життя. Нехай лляне весілля стане роком радості та свята на двох, нехай тепер у вашої влади будуть усі 4 стихії: вогонь кохання, повітря щастя, річка удачі та земля надії.

Вітаю з лляним весіллям! Ви блискуче пройшли всі випробування останніх чотирьох років — разом пережили щасливі та сумні події, здобули неоціненний досвід. Ви ще краще навчилися розуміти одне одного. Бажаю вам всього найкращого! Нехай у вашій родині завжди панують підтримка та взаємовиручка. Будьте щасливі!