Дідусеві та бабусіКороткіПрикольніСвекрусі та свекруТатові та маміЧоловіку

Із золотим весіллям Вас, наші дорогі. Нехай Ваше кохання залишається таким же міцним і відданим. Щастя Вам сімейного та благополуччя.

Вітаю із золотим весіллям! Бажаю дожити до діамантового весілля в коханні та злагоді! Бажаю, щоб ви були золотими один одному!

Вітаю від щирого серця із золотим весіллям, із чудовою датою на честь спільного півстоліття. Бажаю вам ще стільки ж разом щасливо прожити, дбайливо зберігаючи свою любов і світлі почуття, бажаю вам миру і добра, добра і статку, міцного здоров’я та втіхи душі.

Саме сьогодні, 50 років тому, ви обмінялися обручками та подарували серця свої один одному. Нехай ваше щастя буде вічним, іскристим і чистим, як обручки.

Вітаю вас із колосальною датою, адже вашій родині сьогодні виповнюється 50 років! Хочу щиро побажати вам міцного здоров’я та чудового настрою, а найголовніше, довголіття!

Золоті наші ювіляри подружнього життя, щиро вітаємо вас з 50-річною річницею весілля! Протягом півстоліття ви не перестаєте бачити один в одному найцінніших і найулюбленіших людей. Ви немов дві частинки єдиного цілого. Ви приклад для наслідування та зразок поважного ставлення до сімейних цінностей. Тож нехай вашій чарівній сімейній парі завжди вподобає любов, взаєморозуміння і великодушність. Будьте нерозлучними на довгі роки вперед. Щастя вам і чудового здоров’я!

Ви прожили дружно і щасливо разом 50 років, вітаю від щирого серця із золотим весіллям. Хочеться вам побажати колишнього розуміння та благополуччя, міцної любові та поваги, вірного здоров’я та незгасної енергії, прекрасного настрою та світлої радості, достатку та веселих сімейних урочистостей.

Дорогоцінні наші золоті ювіляри! Сьогодні дивовижний, унікальний день – 50 років вашого спільного життя! Відколи я увійшла до цієї сім’ї — мені відомі ваші золоті серця, золоті характери, золоті руки. А тепер ось і весілля Золоте! Від щирого серця вітаю вас, живіть довго і щасливо, як і завжди — любіть і підтримуйте один одного, а ми, молодші покоління, милуватимемося на вас і рівнятимемося. Із Золотим весіллям!

Дивіться також