Батькам

Вітаємо чудову сімейну пару! Не кожен може похвалитися такою значною датою! Сьогодні 55-річчя спільного життя, смарагдове весілля двох чудових людей! Вітаємо вас, бажаємо чудових спільних моментів, радості, натхнення, міцного здоров’я, захоплень та відмінних вражень! Нехай ваше кохання стане прикладом для підростаючих поколінь!

Від щирого серця вітаю з 55-річчям спільного життя, з чудовим смарагдовим весіллям. Бажаю вам, дорогі, ще довго і щасливо жити у смарагдовому місті мрій, з кожним днем ​​дарувати один одному радість та теплоту душі. Нехай пишною зеленню цвітуть сади ваших надій, нехай нітрохи не змеркне смарагд вашого кохання.

Від щирого серця вітаю з річницею смарагдового весілля! Ви вже стільки років разом, і хочеться побажати вам ще більше терпіння один до одного, поваги, ласки, кохання та порозуміння. Бажаю зустрічати нові значущі дати і завжди залишатися найщасливішими та закоханими на планеті.

Ви разом уже більше півстоліття! Це вражаюча дата, що означає, що ви справжні «половинки» душ один одного. Зі Смарагдовим Весіллям вас. Побажати тут нічого, адже ви і так абсолютно щасливі та кохані. Тому у вас тільки наші вітання та радість за вас.

Від душі вас вітаю із смарагдовою річницею. Нехай зеленню надій та ніжності покриється ваше кохання. Бажаю з посмішкою згадувати всі яскраві та добрі моменти, зібрані за 55 років щасливого подружжя, бажаю разом із онуками поринати у смарагдову казку життя, бажаю один для одного залишатися дорогими, коханими та важливими людьми.

Дорогі та улюблені батьки, від щирого серця вітаю вас з річницею смарагдового весілля! Хочу побажати вам міцного здоров’я, так само любити, підтримувати та поважати один одного і далі, а також довгі роки життя. Нехай ваша сімейна гармонія ніколи вас не залишає, а гарний настрій та сміх завжди будуть на ваших обличчях.

Батьки, ви 55 років бережете нашу сім’ю, даруйте любов і турботу один одному і мені. Ваш союз прекрасний і дивовижний, він є прикладом для наслідування і еталоном того, чого треба прагнути. Ви найкращі, вітаю!

Дорогі мої, славні батьки, я вітаю вас із смарагдовим весіллям. За 55 років подружнього життя ви зуміли подолати всі труднощі, створити надійний притулок для свого кохання. Я від душі бажаю вам, рідні, здоров’я, гармонії та порозуміння. Бажаю почуватися молодими. Бажаю завжди мати сили для важливих та цікавих справ. І нехай ваші серця сяють смарагдовими надіями, які неодмінно ось-ось виправдаються.