Вітаю вас. Сьогодні вашій родині 41 рік! Тож нехай щодня дарує 41 причину для радості та посмішки. Бажаю вам миру та благополуччя. Бажаю здоров’я та міцного кохання. Бажаю гармонії та ладу. У народі це весілля називають «земляним». Свої угіддя ви засіяли турботою один про одного, ніжністю та розумінням. І я бажаю, щоб на цих родючих землях завжди колосився багатий урожай щастя!

Вітаю з роковинами весілля. 41 рік ви вже проходите разом усі життєві труднощі, підтримуєте один одного, даруйте радість та любов, якої вистачає і на дітей, і на онуків. Будьте завжди усміхнені, здорові і зустрічайте кожен новий день із захопленням.

З 41-ю річницею, із земляним весіллям! Бажаю чудовій сімейній парі і далі зберігати сімейні традиції, наповнювати один одного радістю та любов’ю, крокувати життям за руку в одному напрямку! Тепла вам, затишку та достатку!

З річницею весілля! 41 рік ви живете душа в душу, оберігаєте своє вогнище, будуєте та створюєте щастя. Нехай любов так само полум’ям горить, зігріває душу і серце, а почуття ніколи не остигають. Вітаю!

Є повір’я, що люди, які прожили 41 рік разом, уже ніколи не розлучаться. Їхні душі залізно пов’язані один з одним. Тому іноді 41-ту річницю називають залізною. Вітаємо вас з цією важливою датою та бажаємо затишку, достатку, радості, краси у стосунках та навколо!

Від щирого серця вітаю з річницею весілля — 41 рік! Хочу побажати, щоб ваша сім’я й далі з легкістю долала всі негаразди та труднощі, почуття горіли і не згасали, в очах читалося щастя, а усмішка не сходила ніколи з лиця. Будьте щасливі й надалі!

З 41-річчям таку міцну родину! Нехай року нічого не означають для почуттів, щоб так само любили, як першого дня зустрічі, берегли, цінували і захищали все те, що побудували за всі роки. Вітаю з роковинами!