З бронзовим весіллям. Ви разом 22 роки, несете по життю любов, зберігаючи її, через усі перешкоди проходьте і зберігайте те тендітне, що будується роками. Нехай любов продовжує жити у серцях. Вітаю!

У річницю бронзового весілля, бажаю вірного та взаємного кохання, відданості один до одного і незвичайного щастя. Нехай ваш добробут зростає, будьте самодостатніми. Нехай ваша сім’я буде міцною, як і попередні 22 роки. Усіх благ, вам!

З Бронзовим Весіллям вас, адже сьогодні ви вже двадцять два роки разом. Красива дата, дві двійки, що символізують те, наскільки зв’язок між вами міцний і надійний. Можна сказати, що бронза – ще не золото, але це чудове свято, що знаменує ваше кохання.

Вітаємо чудову гармонійну сімейну пару з досягненням рубежу 22 роки. Ваш союз — приклад для молодих сімей, зразок взаємин, у яких панує любов та довіра, повага та вміння слухати свого партнера. Бажаємо Вам пройти разом весь життєвий шлях рука в руку, зберегти теплоту спілкування та радість зустрічей.

З 22-річною річницею, з бронзовим весіллям! Бажаємо вам нескінченного запасу міцності ваших сімейних стосунків! Нехай у хаті панує любов і затишок, а в серцях ніжність один до одного! Бронзової вам засмаги на Мальдівських островах у наступні роковини!

Гуси-лебеді – щаслива дата, вітаю вас із бронзовим весіллям. Бажаю, щоб яскраво сяяв бронзовий кубок вашого кохання, бажаю вам великого успіху на подвійному суцільному спільному житті, бажаю радість кожного дня розділяти на двох.

Вітаю вас із бронзовим весіллям! Вашому шлюбу вже 22, серйозна дата і саме побажати вам залишатися такими ж прекрасними закоханими один в одного людьми і продовжувати в тому ж дусі – жити щасливо, дружно, весело і надихаючи своєю любов’ю близьких. Здоров’я, достатку, миру, удачі вашій родині та виправдання всіх сяючих бронзових надій.

Сьогодні чудове свято, у міцної родини – річниця весілля! Вже 22 роки ви трепетно ​​і дбайливо ставитеся один до одного! Бажаю вам, щоб і надалі, все міцніше були зв’язки, що пов’язують вас. Зараз бронзою блищить фундамент та опора взаємного кохання! Щастя вам, благополуччя, довіри, щирості, кохання, нових відчуттів та задоволень!