Від батьківВід друзівДружиніКороткіПрикольніЧоловіку

Вітаю з 5-річчям спільного життя – річницею дерев’яного весілля! Живіть довго та щасливо, душа в душу. Нехай нічого вас не турбує, а благополуччя та фінансовий добробут радують і примножуються. Нехай спільні успіхи зміцнюють вашу спілку, а турбота, любов і повага створюють затишний світ, надійну фортецю — вашу родину, де завжди тепло, легко і чудово!

З 5-річною річницею! Весілля стало відмінним стартом для спільного зростання та розвитку. Хочу, щоб і далі стосунки ставали глибшими, гармонійнішими, ніжнішими і чуттєвішими. Нехай віра, надія і тепло кохання зігрівають навіть у найсумніші дні!

Вітаю від щирого серця з 5-річною річницею, з дерев’яним вашим весіллям. Бажаю, щоб дерев’яна оболонка вашої родини не піддавалася впливу вітрів та дощів, ураганів та шкідників. Бажаю вам жити в повному достатку і досконалому взаєморозумінні, бажаю дбайливо зберігати своє кохання і піклуватися один про одного.

Ця подія як молоде вино, якому п’ять років, і бульбашки ще трохи б’ють у голову, лише п’ять років разом, а вже стільки спогадів. Перші роковини подружжя або дерев’яне весілля, а символ її дерево, яке дає життя і щовесни — нові паростки і колір. Так нехай ваша родина росте і процвітає і набирає мощі на наступні п’ятирічки.

П’ять років разом – це чудова дата! Бажаю вам багато кохання, порозуміння та достатку! Нехай у ваших душах панує гармонія! Закохуйтеся один в одного з кожним днем ​​все сильніше і насолоджуйтесь чудовим сімейним життям!

Від щирого серця вітаю вас з дерев’яним весіллям. Бажаю разом дбати про своє сімейне дерево, ніколи не дозволяти докорам і образам взяти гору над вашим порозумінням. Нехай кожна п’ятирічка вашого спільного життя буде успішною, заможною, красивою, розкішною та щасливою!

З дерев’яним весіллям вас! Перша п’ятирічка закінчена на «відмінно» і всі близькі вами пишаються. Бажаю також дружно і сміливо крокувати далі спільним шляхом і добиватися все більших і більших успіхів! Будьте щасливою та міцною родиною з гіллястим та пишним сімейним деревом!

Вітаю тебе, мій любий і дорогий чоловік, з 5-річчям нашого сімейного життя, з першим ювілеєм, з дерев’яним весіллям. Бажаю тобі, милий, бути в житті милим та інтелігентним Крокодилом Геною, домашнім та господарським Котом Леопольдом, веселим та пустотливим Карлсоном, відважним та сміливим Іллею Муромцем. Нехай наша любов живе вічно, нехай щастя завжди мешкає в наших серцях.