Вітаю тебе, мій любий і дорогий чоловік, з 5-річчям нашого сімейного життя, з першим ювілеєм, з дерев’яним весіллям. Бажаю тобі, милий, бути в житті милим та інтелігентним Крокодилом Геною, домашнім та господарським Котом Леопольдом, веселим та пустотливим Карлсоном, відважним та сміливим Іллею Муромцем. Нехай наша любов живе вічно, нехай щастя завжди мешкає в наших серцях.

Любий чоловіке, вітаю тебе з дерев’яним весіллям. Нехай наша сім’я, як величний дуб, прагнуть тільки вгору, мають могутню силу та красу. Хочу побажати тобі коханого, міцного здоров’я, звершень та нових відкриттів, незалежності та хорошого до тебе відношення.

Милий мій чоловік, сьогодні наше свято, наше дерев’яне весілля. Вже 5 років пролетіло з того часу, як ми дали вірні обіцянки один одному. Вітаю тебе, коханий. Бажаю, щоб ти був завжди моїм струнким і гарним кипарисом, сильним і могутнім дубом, непереможною та величною тополею. Нехай наша сім’я живе у щастя та здоров’ї, мирі та достатку.

Мій дорогий і чудовий чоловік, нашій родині сьогодні 5 років, вітаю тебе з дерев’яним нашим весіллям. Бажаю жити нам душа в душу і ніколи не перетворитися на зловісну пару з анекдотів: чоловіка – дерево та дружину – дятла. Я завжди поділю з тобою будь-яку смуток та тривогу, і до кінця, за руку тебе тримаючи, пройду цю дорогу.

Вітаю тебе, любий чоловік, з 5-річчям нашого сімейного життя. У дерев’яні наші роковини хочу тобі побажати бути потужним і сильним дубом, який не зможуть здолати жодні вітри та урагани. Нехай наше життя залишається таким же цікавим, насиченим, красивим, благодатним і веселим, а ти будь завжди моїм найкращим і улюбленим чоловіком.

Милий чоловік, вітаю з нашим дерев’яним весіллям. Дякую тобі за ці 5 років щасливого сімейного життя, будь завжди таким же добрим, чуйним та життєрадісним. Нехай наш дім залишається світлим і затишним, а наше кохання нехай не згасне ніколи.

Дорогий мій чоловіке, сьогодні виповнюється 5 років нашій родині! Це, звичайно, небагато, але й немало. Нехай наша сім’я ще молода, але мені здається, що ми прожили разом усе життя. Ти для мене найрідніша та найближча людина, я дуже тебе люблю і ціную все те, що ми маємо. Нехай наші стосунки будуть міцними та яскравими! Зі святом!

Вітаю з дерев’яним весіллям, любий мій чоловік. Дякую тобі за це щасливе 5-річчя нашої родини, за вірне кохання, добру турботу і велику радість. Бажаю тобі, рідний, залишатися завжди міцним і бравим чоловіком, моїм відважним героєм та чудовим сім’янином.