Мила, вітаю тебе з нашою 5-ою річницею, з дерев’яним нашим весіллям! Нехай у нашому сімейному саду цвітуть дерева кохання та щастя, нехай з усіма справами та проблемами життя нам з тобою завжди вдається справлятися на «5». Рідна, бажаю тобі щодня прокидатися з усмішкою та мрією і щоб всі ці мрії ми неодмінно змогли здійснити.

Люба моя дружина, вітаю тебе з річницею нашого весілля! Усі п’ять років, які ми прожили разом, я був дуже щасливим. Пам’ятай, що я тебе дуже люблю. Будь завжди життєрадісною та красивою!

Мила моя дружина, вітаю тебе з нашим ювілеєм. Ми одружені вже 5 років і сьогодні у нас дерев’яне весілля. І я бажаю, щоб наше сімейне дерево росло і вгору, і вшир, щоб ніякі вітри не змогли поламати його гілки. Кохана, ти — чудова господиня, найкраща дружина, дбайлива, чуйна, ніжна, добра жінка, яка наповнює світ нашої родини радістю. Нехай так буде завжди, нехай щодня нам дарує благо та щастя.

Мила моя, я вітаю нас з тобою з 5-річчям подружнього життя. У наше дерев’яне весілля я бажаю, щоб наше сімейне дерево росло і розвивалося, щоб наше сімейне життя було міцним, як дуб і пишним, як зелень каштана. Рідна моя, будь завжди щасливою і нехай попереду нас чекає ще багато-багато спільних років радості, благополуччя та любові!

З 5-річчям нашого весілля, дружино моя! Я нескінченно життя дякую, що нас звело, що ти мені сказала «так». Я дуже сподіваюся, що ти про це ніколи не шкодувала. Я бажаю й далі з тобою йти однією дорогою життя. Вітаю!

Рідна моя, вітаю нас із дерев’яним весіллям. Сьогодні нашій родині 5 років. 5 років нашому союзу. І я бажаю, щоб і через 5, і через 50 років цей союз був міцним та щасливим. І нехай у нас з тобою поки що лише дерев’яний кубок, але я вірю, що ми зможемо пронести наше кохання крізь добрі дні та мрійливі ночі та завоювати свою золоту медаль. Мила дружина, бажаю тобі сяяти від щастя яскравіше за всіх зірок і щодня перетворювати на дивовижне свято для нашої дорогої родини.

Люба моя, вітаю тебе з нашим дерев’яним весіллям. Ми в шлюбі вже 5 років і за ці 5 років наше сімейне дерево зміцнило своє коріння, витягло свої гілки, розпустилося пишним листям. І я бажаю, щоб нашому дереву завжди вистачало сонця, тепла та світла. Рідна моя, бажаю, щоб ти завжди почувала себе щасливою поряд зі мною, щоб у нас з тобою було якнайменше труднощів і якомога більше успіхів у житті.

Дивіться також