Дорогі наші діти, вітаємо вас із дерев’яним весіллям! У цей перший ювілей бажаємо вам довголіття, щоби спільний побут приносив лише радість і щастя. Бажаємо, щоб ви завжди цінували, розуміли, поважали та підтримували один одного.

З дерев’яним весіллям, дорогі діти. Ви у шлюбі вже 5 років і змогли подолати безліч перешкод на шляху до благополуччя та щастя. Ви перемагали щоразу, не втрачаючи при цьому віри один в одного, не даючи своїм почуттям ослабнути. Діти, ми бажаємо вам завжди бути щасливою та міцною родиною, як могутнє дерево. Бажаємо ніколи не знати прикростей та бід. Здоров’я вам, дорогі, радості, миру та достатку.

Дорогі наші та рідні, ось уже 5 років вашій родині. Досвід додається, кохання множиться, терпіння додається! Ми за вас дуже раді і бажаємо, щоб і надалі у вас було все краще та краще!

Улюблені діти, вітаємо вас із 5-річною річницею сімейного життя, з вашим дерев’яним весіллям. Бажаємо вирощувати своє дерево в любові та турботі, добробуті та світі. Нехай будуть лад і достаток у вашому домі. Нехай пишним кольором щастя та радості цвітуть гілки вашого сімейного дерева.

Дорогі наші дітки, Вашому шлюбу сьогодні виповнюється 5 років, цього ювілейного для Вашої родини року бажаємо Вам здійснити заповітну мрію, бути щасливими і люблячими, вірними і відданими.

Дорогі наші діти, ми вітаємо вас з 5-річчям сімейного життя, і у вашу дерев’яну річницю хочемо побажати жити душа в душу, листок до листочка, гілочка до гілочки. Будьте цілим світом один для одного і завжди зберігайте вірність, бережіть своє вогнище і з кожним днем ​​наповнюйте його щастям, радістю, достатком та любов’ю.

Діти, вітаємо вас із річницею. П’ять років — вже значний термін, який ви прожили разом. Ви вже звикли, притерлися один до одного. Вже плавно і рівно йде ваш човен хвилями побуту. Ми бажаємо вам жити так само дружно, любити так само міцно, добиватися разом ще більшого. Підтримуйте невпинно вогонь любові у своєму осередку ніжністю, довірою, турботою та розумінням.

Вітаємо вас із дерев’яним весіллям, діти наші дорогі. Бажаємо, щоб ви разом прожили довге і цікаве життя. Любіть одне одного та бережіть вашу родину!