Від батьківДружиніДрузямЗятюКороткіПодрузіПрикольніЧоловіку

Вітаю з першою датою, з річницею із ситцю вашого кохання. Нехай ваша сім’я ще така молода, нехай у шлюбі ви лише один рік, ви зуміли пройти цей етап життя красиво і щасливо, не залишаючи один одного в біді і надаючи взаємну підтримку. Бажаю вам, дорогі, без зневіри та смутку продовжувати свій сімейний шлях, складати барвисту мозаїку своїх стосунків та малювати чудову картину сімейного життя на свій лад. Миру вам і кохання.

Від щирого серця вітаю вас з першим пройденим етапом, з першим роком вашого сімейного союзу, з ситцевим весіллям. Бажаю без тривог та сварок продовжувати спільний шлях, бажаю завжди відчувати турботу з боку один одного, бажаю на перше місце завжди ставити сім’ю, бажаю постійно підтримувати статус щастя та благополуччя у вашому домі.

Вітаю вас із річницею весілля, сьогодні ви відзначаєте 1 рік подружнього життя. Бажаю вам розквітати, зберігати та оберігати ваші ніжні почуття, розуміти та цінувати одне одного.

Рік сімейного життя – це не багато, але й не мало. Ви вже добре знаєте один одного, але ще не охолонули почуття. Попереду буде багато важливих подій та безцінних моментів. Бережіть свою сім’ю. З ситцевим весіллям!

Зі святом найпершої річниці весілля! Ваші стосунки пройшли першу, досить серйозну перевірку часом! Спільно прожитий рік символізує міцність вашого кохання та дарує можливість для нових початків. Нехай кожен-кожний рік вашого спільного шляху буде наповнений щастям, любов’ю та незабутніми теплими та ніжними моментами. Бажаю вам щасливого свята!

Вітаю вас із першими роковинами! У ситцеве весілля хочу вам побажати величезного запасу сил, терпіння, вміння слухати та розуміти один одного, адже попереду у вас ціле життя, багато нових доріг та головних подій. Бажаю вам завжди любити одне одного, щиро вірити у свої мрії. І нехай ваша чудова родина буде щасливою, здоровою.

Вітаю з роком вашого чудового, спільного життя! Бажаю, щоб ваше майбутнє було захоплюючою пригодою, наповнене дивовижними подіями! Нехай любов не покидає ваш будинок, з ситцевим весіллям вас!

Вітаємо з роком вашу молоду, люблячу та прекрасну родину! Бажаємо вам щастя, щоб у ваших стосунках завжди панувала гармонія, щоб ваша любов змогла пройти всі життєві випробування та зміцнити ваш шлюб. Нехай у ваших очах завжди іскриться радість, у сімейному осередку завжди горить добрий вогонь, а сімейний бюджет дозволяє здійснювати усі ваші мрії. З першими роковинами весілля!