Дорогий зятю, перший рік вашого сімейного життя пролетів, і ви стали ще ближчими і ріднішими. Вітаю тебе, синку, з вашим ситцевим весіллям. Бажаю тобі бути здоровим і впевнено успішним. Нехай після насиченого дня роботи та старань на благо сім’ї будинку чекає на тебе красуня-дружина та смачна вечеря. Любіть, не припиняючи радувати одне одного.

Зятю, вітаю вас із ситцевим весіллям. Ти браво тримався цей перший рік вашого подружнього життя, бажаю й надалі залишатися вірним і дбайливим чоловіком, рішучою та справедливою главою своєї щасливої ​​родини. Всіх благ вам, діти, удачі тобі, синку, у твоїх починаннях. І нехай ніколи не згасне світло вашого кохання, дорогі.

Зять, це звання ти носиш із гордістю. Нехай попереду буде щастя, а велика та дружна родина завжди підбадьорює та підтримує. Бажаю завжди перебувати поряд із рідними та близькими. З ситцевим весіллям!

Улюблений зять, любий синку, вітаю тебе з першими роковинами вашого весілля. Вона зветься ситцевою, і побажати я хочу тобі легеньких, як ситець, і різнокольорових днів. Нехай сім’я, яку ви створили з донечкою нашою, буде міцною, щасливою і дружною, нехай ваша любов з кожним днем ​​сяє все яскравіше і горить все спекотніше.

Дивіться також